Widok

Jakie kolory farb do salonu?

Dzień dobry
Przed nami zakup farb do salonu. Proszę o podpowiedź jakie kolory farb będą najbardziej pasowały do naszego salonu. Preferujemy styl nowoczesny, jednak w jasnych kolorach ścian. Podłoga jest jasna - dąb cynamonowy. W pokoju będą meble w ciemniejszym brązie, może kolor orzech oraz pianino w kolorze ciemnego brązu.
Z góry dzięki za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj masterko,

Salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce domu oraz powinien on tworzyć dobre warunki dla domowników w celu wypoczynku. W dużej mierze zależy to od właściwie dobranego koloru wnętrza.
Kolory we wnętrzu wpływają na nastrój. Barwa niebieska to spokój i poczucie chłodu, kolor pomarańczowy, żółty oraz czerwony to kolory optymistyczne, ale należy wziąć pod uwagę że nie można ich stosować przy niewielkich pomieszczeniach, ponieważ optycznie pomniejszają przestrzeń. Kolor zielony to optymistyczna i relaksująca barwa. Kolory neutralne takie jak biały i odcienie szarości i beżu dają poczucie bezpieczeństwa i są idealną bazą dla intensywniejszych kolorów.
Moja propozycja kolorystyczna - ciepły odcień szarości, który powiększy przestrzeń salonu - z serii Błękity i szarości BEZMIAR PRZESTRZENI.
Wszystkie nasze kolory i produkty znajdziesz na stronie:
http://www.dekoral.pl

Pozdrawiam kolorowo,
Ekspert Dekoral
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry