Widok

Jakie polecacie sale weselne z noclegiem w Gdańsku?

Kupię Temat dostępny też na forum:
Najlepiej jakieś sale weselne, pensjonaty w Gdańsku i okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisz a ile osób i jaki mniej wiecej koszt za osobe. bedzie łatwiej cos polecic:)
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nocleg dla ok 50 osób. Myślałam nad salą Aura w Gdańsku, ale oferują nocleg dla 28 osób a co z resztą? Do innego pensjonatu? ;-) Rozważałam również opcję sala + nocleg w hotelu, ale noclegi mają drogo ok 140 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Justa ja moge ci podpowiedziec restauracja Walewscy sa tam noclegi dla tylu osob no sama tam robie wesele moze ci sie spodoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magnat!! Miałam wesele tam w zeszła sobote.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magnat piękna sala! Paulina czy możesz napisać ile kosztują tam noclegi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też polecam magnat, miałam tam wesele 10 maja tego roku. w tym roku biorą 60 zł za nocleg :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My płaciliśmy 50zł/os. ew 15zł-śniadanie.
Menu od 160zł, my mieliśmy za 163zl z dzikiem i płąnącą szynką i jedzenia tyle jeszcze dostaliśmy do domu :)
Obsługa też świetna, myśmy mieli na sali złotej:)
Naprawde polecam :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hotel Orle. Koszt wesela od 160 zł. (jeśli mnie pamięć nie myli) + noclegi 60/80 zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o salę Aura to miałam ten sam problem z resztą gości, ale okazało się że całkiem w pobliżu znajduje sie pensjonat Villa BB.Rozwózkę i przywózkę gości załatwiła właścicielka Aury, wszystko poszło sprawnie;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A sprawdzałaś cztery brzozy? Nowy hotel na kowalach, bardzo zadbany. Menu kolo ~170, nocleg ~120, śniadanie 15zł. Właściciel bardzo pomocny i rzeczowy. My ceny mogliśmy spokojnie negocjować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
jest jeszcze zielona sala przy kartuskiej. po remoncie w zeszłym roku. co prawda noclegów maja kilka, ale w promieniu 300m są 4 większe pensjonaty, wiec myśle, że to nie problem, żeby goście spali niedaleko.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzięki dziewczyny za pomoc, rozważam Aurę, Zieloną Salę i Magnat :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nocleg 120 zł.??? Wooo..... drogo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
120 za pokój, czyli 60 zl/ osoba
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Otomin ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Warto zobaczyć "Restaurację Pałac w Leznie". Magiczne miejsce wśród zieleni i bazę noclegową też mają :)
Organizują również śluby plenerowe :)
http://www.palacwleznie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z punktu widzenia gościa weselnego z wyżej wymienionych polecam Orle w Sobieszewie natomiast zdecydowanie odradzam Hotel Otomin nie wiem jak pod względem noclegu ale jedzenie ohyda budynek zalatuje takim reanimowanym prl-em, sala bez szału dekoracje są ładne ale jeśli młodzi płacą za nie podobno ok 1200zł to żadna łaska
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złota Róża na kartuskiej. Miałam tam wesele w tym roku :) Jestem zachwycona! noclegi chyba dla 70 osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam

http://www.szansa-mausz.org/Oferta/

Jest tam cudnie:-) I masz tak naprawdę wesele szyte na miarę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Złotą Różę w Gdańsku przy ul. Kartuskiej!!!:) Mieliśmy tam wesele i wszystko było dopięte na ostatni guzik:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy wesele w Czterech Brzozach na 112 osób 04.10.2014. Hotel bardzo ładny, zadbany, "świeży". Pan Wiesław (ale chyba nie właściciel) bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek, dobrze i szczerze nam doradził w sprawach organizacyjnych. Nie próbował na nic naciągać (tak jak to bywało na spotkaniach w innych salach weselnych) Jedzenie, jak to mówią "petarda"! Wybraliśmy menu III- jedzenia było naprawdę duuużo i bardzo smaczne! Sam szef kuchni spotkał się z nami i doradził nam potrawy. Troje gości było wegetarianami i specjalnie dla nich skomponował menu. Zaufaliśmy jemu i panu Wiesławowi i wesele udało się na 100%. Personel (5 kelnerek) szybko się uwijały z obsługą, było dużo miejsca do tańczenia, sala klimatyzowana z wyjściem do ogrodu. Dekoracja sali w cenie i tort weselny też. Nad poprawnym przebiegiem wesela czuwał Pan Wiesław oraz od północy do rana była pani Marzena- także miła, pomocna i bardzo młoda osoba.
Wynajęliśmy cały hotel, mają 32 pokoje, więc tylko 70 osób przenocowaliśmy w Czterech Brzozach (70zł/osoba).
Robiliśmy też poprawiny dla 80 osób (50zł/osoba = nowy obiad + pozostałości z wesela).

Polecamy ten hotel na duże wesela i jeszcze raz dziękujemy za tak przemyślane i wspaniałe nasze wesele! A w przyszłym roku chyba zorganizujemy tam... ... chrzciny :D
Marcelina i Wojtek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Tadeusz- Gd. Osowa !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Odradzam - przycinają na napojach.Na stole ląduje połowa tego, co przyniesiesz.. Reszta u właścicieli w piwnicy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

do góry