Widok

Jakie przedszkole i żłobek?

Witam :)
Niedługo będę nowym mieszkańcem Bolszewa i chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy nt. przedszkoli oraz żłobków.
Przeczytałem parę for oraz opinii - niestety są one z datami 2-3 lata wcześniejszymi i nie mam żadnego innego punktu odniesienia.
Mam dwójkę dzieci - prawie 3 letniego chłopca i małego kajtusia (7 miesiacy). Po przeprowadzce (oby na wiosnę) do Bolszewa chciałbym zapisać dzieci do przedszkola oraz żłobka, i tutaj moje pytanie, jakie przedszkole i żłobek polecacie.
Czy jest duże obłożenie takich punktów (przedszkola, żłobka czy punktów przedszkolnych), czy trzeba "bić" się o miejsca (tak jak jest to w trójmieście) czy zapisy naprawdę zaczynają się już tuż po poczęciu dzieci :) .

Od razu odpowiadam, że przejrzałem oferty przedszkoli w Bolszewie, chodzi mi o proste opinie rodziców o jakości ofert, które przedstawiają.

pozdrawiam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też chętnie się dowiem, proszę o opinie, chciałabym dać mojego synka 2.5 roku najlepiej od zaraz do przedszkola, ale poki co nic sensownego nie znalazlam. a o opinie od znajomych, nawet tych co w tych przedszkolach pracuja to ciezko, nie wiem czy boja sie mowic bo jest zle czy co..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, ja od 2 lat mam synka w ,,Leśnej Krainie,, w Bolszewie, oferta jest ciekawa- zajęcia nie są dodatkowo płatne, mają 2 razy w tyg. Angielski, rytmika, zajęcia muzyczne, logopedie, jak jest ciepło przyjeżdża też kucyk, jedzenie jest dobre, Panie miłe. Plusem jest to, że nie jest tam dużo dzieci więc dziecmi ma kto się zająć. Warto zajrzeć na ich stronę internetową. Żłobków niestety nie znam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bolszewo

Parafia NMP w Bolszewie co się z nia stało???? (83 odpowiedzi)

Jeszcze nigdy nie komentowałem sytuacji w Parafii w Bolszewie ale ostatnimi czasy dzieją się to...

do góry