Widok

Jakie rajstopy kupujecie???

Szukam czegoś, co wreszcie przestanie mi się momentalnie drzeć - niestety codziennie do pracy muszę zakładać rajstopy i trochę kasy na nie idzie w ciągu miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spróbuj Conte, mi się najmniej drą ze wszystkich, które do tej pory miałam i są w niezłych cenach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam, mają świetne rajstopy i niezłe ceny, a jakość o niebo lepsza niż gatta czy calzedonia w której do tej pory kupowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile kosztuje para rajstop?
2-3 zł?
Nie demonizuj.. nie jest to kwota od której można zbiednieć ;)
Ale... jeśli te kilkadziesiąt zł w skali miesiąca robi Ci różnicę, to może spróbuj pazury nieco spiłować? ;>

BTW: dałaś mi pole do dociekań o charakterze Twojej pracy. Jeśli cieliste.. to biuro/finanse. Nie powinnaś odczuć kosztu rajstop.
Jeśli czarne? Zakon? Zakłąd pogrzebowy? ;>
Kolorowe i "wzorkowe" to raczej ekspozycja ciała, czyli estrada lub "hotel" ;]
Ale tu też nie powinnaś odczuć kosztu :D

BTW2: Dobrze, że moje "pończoszki" się nie drą w tempie Twoich. Zbankrutowałbym :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
2-3 zł to może jak byłeś młody ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadal jestem młody ;D

http://allegro.pl/rajstopy-20-den-elastil-rozm-l-3-od-producenta-i5934824406.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzeba nogi częściej golić !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zamówić z hurtowni mega zestaw, jest dużo taniej niż ze sklepu. Ja zamawiam włoskie z allegro z wysoką zawartością lycry i dają radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuję tylko rajstopy Scholl - oprócz tego, że są wytrzymałe to jeszcze uciskające i nogi nie bolą po całym dniu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pięty nakremuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w gattcie najczęściej kupuję rajstopy. Są całkiem wytrzymale.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam ten sam problem :/ Gładkie rajstopy kupuję tylko o zwiększonej wytrzymałości np. https://www.lamai.pl/qualita-gabriella-o-zwiekszonej-wytrzymalosci-rajstopy.html Jeżeli rajstopki drą się na palcach to jest to wina obuwia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiję rajstopy marki Lea i może nie są mega wytrzymałe, ale na pewno więcej niż 1 raz można je ubrać, a do tego są tanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może Gabriella? Mają atrakcyjne ceny, a wszystkie rajstopy są bardzo wytrzymałe. Ja zawsze od nich zamawiam ;) Ostatnio moimi ulubionymi są Nova i Rajtuzy Rowerowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja zawsze w rossmannie jakieś kupuję tak do dyszki i mam je na kilka razy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też kupuję w Rossmannie i tutaj https://www.modisimo.pl/?f=rajstopy&
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybor rajstop moze czasami przyspozyc troche problemow ze wzgledu na duzy wybor nie tylko pod katem kolorow ale takze rozmiarow. Podstawa doboru rajstop jest ich odpowiedni rozmiar. Nie moga one byc zbyt ciasne (wiele kobiet wlasnie takie kupuje) poniewaz moga tamowac przeplyw krwi. W dluzszej perspektywie czasu moze to powodowac takie choroby jak zylaki wiec trzeba uwazac. Na opakowaniu jest rozpisane jak wybrac rozmiar na podstawie swojego typu ciala jednak nie zawsze sie to sprawdza. Kazdy producent moze miec rozna rozmiarowke dlatego warto pamietac w jakim rozmiarze czujemy sie najswobodniej. W sklepach mozna spotkac sie takze z rajstopami dzieki ktorym zakryjemy mankamenty naszej figury badz podkreslimy wybrane partie ciala. Jakis czas temu hitem byly rajstopy z efektem push-up, chociaz mnie on jakos specjalnie nie zachwycil :) Wiele dyskusji mozna przeprowadzic na temat wyboru koloru. Moim zdaniem najkorzystniej wypadaja rajstopy cieliste pod warunkiem dobrania odpowiedniego odcieniu. Musi on idealnie zgrywac sie z kolorem naszej skory. Duzy wybor mozna znalezc na stronie Gatty - https://www.gatta.pl/pl/rajstopy/rajstopy/ Dla wielu kobiet to jeden z bardziej zaufanych producentow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Zmarszczki na czole (116 odpowiedzi)

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?

Prezent na komunie! Help me! (102 odpowiedzi)

Za 2 mce mamy komunię mojej chrześnicy. Czas pomyśleć o prezencie. Co się teraz kupuje...

Peeling do skóry głowy (6 odpowiedzi)

hej zastanawiam się jaki peeling do skóry głowy możecie polecić

do góry