Widok

Jakie wina na wesele?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Do ślubu coraz mniej czasu... i tyle różnych rzeczy wychodzi.
Na weselu planujemy oddzielny stół z różnymi alkoholami (np. jakieś wina/nalewki). Jakie wina (marki) wybierałyście na swoje wesela? Nie za bardzo znam się na temacie.
O Carlo Rossi słyszałam, że jest przereklamowany...
Ślubujemy już niebawem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie ma co się sugerować opiniami innych forumowiczów akurat w tym temacie, tylko preferencjami Twoich Gości, bo to w końcu dla nich je kupujesz i to oni będą je pić :) Ja też się nasłuchałam, że Carlo Rossi to popłuczyny, że przereklamowanie, że badziew itd.itp , a tymczasem moi Goście tylko takie chcieli pić, bo zwyczajnie im smakowało :) Dodam, że pytaliśmy przed ślubem o alkoholowe preferencje Gości, dlatego kupiliśmy dokładnie to i dokładnie tyle, ile wyszło nam z "wywiadu" ;-) Smak jest kwestią gustu, moja koleżanka chciała zaimponować drogimi francuskimi i hiszpańskimi winami, a okazało się, że mało komu smakowały i zeszła w całości tylko "popspolita" Kadarka :D

Może po prostu zapytaj Gości, przynajmniej będziesz miała pewność, że wszystko zejdzie, a nie potem dylemat, komu opchnąć nadmiar :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupujemy kilka win David Mogen (słodkie), a półsłodkie i półwytrawne będą Sutter Home, bardzo dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam okazję pić Mogena, rzeczywiście bardzo mi smakowało :) Pytanie jednak, czy będzie tak samo smakować Twoim Gościom? Każdy ma inne smaki, a alkohol kupuje się głównie dla Gości i to ich preferencjami wypada się sugerować, jeśli nie chce się stracić pieniędzy na coś, co nie zejdzie, bo nie trafi się w ich gust. Dlatego myślę, że najlepiej pytać ich wprost ( chyba że już to zrobiłaś :)), by uniknąć potem wątków na forum typu "zostało nam aż.... butelek, pilnie odsprzedam itd. itp". Pomijając fakt, że takie ogłoszenia są niezgodne z prawem i kupno tą drogą ( tj. bez koncesji) również ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry