Widok

Jakie wspomagacze odchudzania przy niedoczynności tarczycy

witam

jakie z w/w tabletek mogłabym zażywać? nie raz miałam ochotę na tabsy z octem jabłkowym, ale czy mogę? pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
????????????????/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sites/85/8556be1a06ce412a59aa90fef67b6e43/attachments/File/Urszula_cz1.bmp
sites/85/8556be1a06ce412a59aa90fef67b6e43/attachments/File/Urszula_cz2.bmp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurcze chyba coś nie działa, ale zobacz tutaj:
http://www.ceragemgdansk.pl/page.php
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
a oprócz reklamy ktoś coś napisze?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście jestem przeciwna wszelkim wspomagaczom. Też mam niedoczynność i przytyłam w sumie 18 kg. Po pierwsze musisz wyregulować hormony i dopiero wtedy rozpocząć dietę - mniej jeść, zrezygnować ze słodyczy, spożywać posiłki regularnie - często i małe porcje i pić sporo wody. Banał, ale działa - ja w ten sposób schudłam już 9 kg. Kiedyś sama próbowałam różnych specyfików, podobnie jak moja siostra (która z kolei dość mocno przytyła w ciąży) - tak naprawdę nic nie działa. Nie ma żadnych tabletek, po których cudownie schudniesz nie rezygnując z niczego. Niestety trzeba się namęczyć, żeby zrzucić wagę, zwłaszcza przy niedoczynności, ale da się. Powodzenia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jod i jod...i duzo ruchu i sex i to
Ultimate Nutrition Fat Burning Combat Final Round
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
lekarze polecają przy niedoczynności dietę wysokobiałkową, np. w postaci batonów białkowych plus suplementy: CLA i omega-3.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
dzięki, ja przytyłam 5 kg (po ciąży miałam już mniej o te 5 kg), ale już 2 mi spadły niby (już mam unormowane hormony). Swoją drogą dziwne to jest, że ja całe życie łykałam różne tabletki na odchudzanie (zawierające jod) i lubię dużo soli a mam akurat niedoczynność ;)
jak Ty te 9kg schudłaś, mi tak ciężko zrezygnować ze słodyczy (: nie mogę sobie odmówić, albo jak próbuję nie jeść to później chce mi się coś przekąsić ((((((((((((((((((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
moze masz niedoczynnosc uwarunkowaną chorobą autoimmunologiczną (tzn. masz Hashimoto), wówczas jod jest niewskazany!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam silną motywację - 18 kg więcej... Nie mogłam na siebie patrzeć. Zawsze byłam szczupła, nigdy nie miałam problemów z wagą, jadłam co chciałam i ile chciałam. Po prostu stwierdziłam, że muszę zmienić swoje nastawienie do jedzenia - nie mogę już "bezkarnie" jeść wszystkiego na co mam ochotę - jak wcześniej. Każdy jest inny, ja zauważyłam, że podjadam słodycze jak jestem głodna, ale mi ich wcale nie brakuje jak jestem najedzona. Staram się sobie gotować smaczne rzeczy, słodycze zamieniłam na orzechy, pestki słonecznika i dyni, migdały, owoce, marchewki, kefir - mi wystarczają na codzień takie przekąski. Czasem zdarza mi się "wpadka" i zjem coś niedozwolonego - ale rzadko i w małej ilości nic nie szkodzi ;) Może zastanów się kiedy jesz słodycze i dlaczego - i wyeliminuj przyczynę. I niestety trzeba zawsze myśleć o tym co i ile się zje - zanim się człowiek "rzuci" na coś smacznego i pochłonie nieprzyzwoite ilości.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie jak jestem głodna to mam ochotę najbardziej na coś słodkiego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to Kowalski. Z Gdyńskiej. Rehabilitacji ~ Fizjpmanual.com mnie pomogla Jego terapia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4


Błagam, tylko nie fizjomanual i pan Kowalski. On akurat jest ostatnią osobą która pomoże przy niedoczynności tarczycy! Przez kilka miesięcy chodziłam do niego z bólami stawów i NIE WPADŁ na to, że przyczyną może być niedoczynność. Zostawiłam grube pieniądze, ból jak był - tak był. A wystarczyło sprawdzić poziom TSH, fT3 i fT4 i wdrożyć farmakologię. Ból stawów jak ręką odjął.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ultimate nutrition lub cutting edge, a najlepiej te 2 preparaty z USA
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
stolec prawda!! Przy tej chorobie ma się również nietilerancje laktozy!! A białko omijać szerokim łukiem.!!!! Polecam dietę dr Dąbrowskiej!! - 16kg w 2 Msc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja siostra zażywa leki przepisane od lekarza, ale nie pomagają jej zbytnio w zrzuceniu wagi. Jakiś czas temu zaczęła też łykać coś takiego http://www.thyromine.pl/ i mówiła mi, że wreszcie coś drgnęło. Sama na szczęście nie mam problemów z tarczyca, więc mogę tylko napisać o doświadczeniach mojej siostry.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
W Polsce kupiec?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja brałam suplementy z Olimpu zieloną herbatę+l karnitynę+spala z tłuszczu fat burner+cynk+selen. Dużo ruchu + mała liczba zdrowych kalorii. Przez kilka lat ciężko racowałam na swoją figurę. Efekty były rewelacyjne. Super wymodelowana sylwetka. Do czasu gdy spotkałam ludzi z mojej przeszłości. Nie spodobałam się im taka-bo zbyt szczupła, za dobrze wyglądająca, zbyt jędrna skóra...nie ważne że ja w swojej skórze czułam się nie dobrze ale super dobrze i byłam dumna ze swojej pracy. No i przystąpili do niweczenia tego. W efekcie w tym roku jestem kilka kg do przodu i źle się czuję. I wszyscy oni, mimo że wcześniej ich ciepło wspominałam, przestali dla mnie istnieć. Ludzie są okrutnie zawistni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście mam także sporą niedoczynność. I jeszcze inną chorobę. Teoretycznie nie powinnam być przy lekach na te dolegliwości szczupła. Ja to osiągnęłam!!! Swoją bardzo ciężką, wieloletnią pracą, godzinami spędzonymi na dworze bez względu na pogodę. Aż wyć się chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do ok 35 byłam pulpetem bo miałam w organizmie nieuregulowane to i owo. A postronni uważali to za stan normalny. I hulaj dusza piekła nie ma. Zazdrośnicy wzięli się do roboty. Taka ingerencja w życie drugiego człowieka powinna być karalna. Przepraszam ale musiałam się chociaż troszeczkę wyżalić. Ci trochę grubsi mnie zrozumieją.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jeszcze-sporym źródłem naturalnej l-karnityny są grejfruty. Przed każdym posiłkiem warto więc zjeść go. Wszystkim walczącym zarówno z niedoczynnością jak i zbędnymi kg życzę sukcesów w tej żmudnej pracy. I spotykania na swojej drodze życzliwych osób służących wsparciem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo mi się BSHAPE, dobrze dziala na moj organizm, podoba to że nie odczuwa się łaknienia, ekstrakt z nasion fasoli hamuje apetyt. Możemy stosować dietę jaką chcemy ponieważ organizm alarmuje o posiłek tylko jeśli faktycznie tego wymaga. Nie podjadamy więc i waga systematycznie spada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super wpis! - http://csgofreeskins.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie bierz syfu , ćwicz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fasoli nie wolno jeść przy niedoczynności tarczycy, bo hamuje wchłanianie jodu, więc sobie szkodzisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy zaburzeniach endokrynologicznych, a także problemach z wagą dobre efekty przynosi zażywanie olejków CBD Pharma.Pozytywne jest też to, że nie wywołują one skutków ubocznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co ciekawe skutecznie wspomagają terapię anoreksji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

anoreksję się leczy u psychologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem najlepszym przykładem na to, że suplementy na odchudzanie działają – pytanie tylko pozostaje w kwestii dawki i konkretnego rodzaju takich środków, bo wiadomo że nie wszystkie są dobre. Ja na tabletkach Amla Slim Max zrzuciłam łącznie 15 kg, rozłożyło się to w czasie na jakieś 2 miesiące i czuję się super, w końcu mogę nosić stare ciuchy jeszcze sprzed ciąży które nie tak dawno chciałam oddawać biednym....bo nie wierzyłam że je będę mogła nosić jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy nadal sie utrzymuje Pani waga? oraz czy oprocz tabletek stosowala Pani jeszcze inne rodzaje odchudzania,,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi tez suple pomogly. Bralam L-karnityne czyli witamine BT.
Tak jest taka.
Tylko jedna uwaga....nie kazda firma jest dobra. Odradzam np trec. megabol. ostrovit.
To akurat nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy niedoczynności tarczycy to włączanie takich rzeczy na własną rękę może być niebzepieczne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

żadne wspomagacze tylko odpowiednia dieta przygotowana przez specjalistę ;) ja mam taka diete od mojej dietetyk klinicznej Pani Beaty Ślebzak-Cebuli i sie jej trzymam, dzięki czemu udaje mi się powoli zrzucać kilogramy a moje samopoczucie i stan fizyczny mają się dużo lepiej niż wcześniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważna jest tez odpowiednia dieta, pamiętajcie o tym. Tutaj jest fajnie wszystko opisane co jeść , a czego unikać http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/  
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Zdrowie

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

osteoporoza (10 odpowiedzi)

gdzie najlepiej zrobic badanie osteoporozy wraz z porada lekarska w Trojmiescie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

do góry