Widok

Jakość w odmalowanym PRLu

W Panoramie byłem 11.02.2015. Restauracja zasługuje na pochwałę za 3 rzeczy: obsługa, jakość potraw oraz niesamowity widok. Cenowo również nie ma tragedii: za 2 zupy, 3 dania główne, 2 lampki wina oraz colę Panorama policzyła sobie nieco ponad 130 złotych.

Jedyną rzeczą, która pozostawia wiele do życzenia jest wystrój. Generalnie jest czysto i schludnie, ale wnętrze restauracji wygląda jak odmalowany PRL, czułem się jak w lepszej jakości barze mlecznym. Chętnie do dania głównego dopłaciłbym dodatkowe 5 złotych jeżeli Panorama zostałaby wyremontowana na poziomie. Przeszkadzały mi również zbyt małe stoły: siedząc we dwie osoby obok siebie cały czas trzeba się stukać łokciami.

Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, trzymam kciuki za dalszy rozwój!
Moja ocena
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my byliśmy w walentynki i zapłaciliśmy 180 zł a jedzenia wcale nie było widać na talerzu. Kaczka była gumowa surowa spalony kalafior. . . Jedyne co uratowało nam walentynki to musztarda :))) nie polecam imprez
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 18
Tegoroczna oferta walentynkowa opiewała na kwotę 140 złotych za parę, a kaczka nie była surowa tylko usmażona tak żeby była różowa w środku. Generalnie dziękujemy za wyrażenie swojej opinii!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry