Widok

Jan sprzedaja się domy w koleczkowie, bojanie, kielnie ?

witam
jak sprzedają się domy w bojanie, koleczkowie, kielnie i okolice ?
ktoś wie o jakiejś sprzedaży i jak długo trzeba czekać i za ile ? albo może wy kupiliscie gotowy dom ?
zamierzam sprzedać swój dom i zastanawiam się jaka cenę dac. 165m2 użytkowa i 1000m2 działka. wolnostojący nowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedaż za tyle ile ktoś Ci da, a nie za tyle ile Ci się wydaje ile jest warty.
Dom jest warty tyle, ile dostaniesz za niego pieniędzy. Warto poprosić o ocenę wartości domu rzeczoznawcę i wystawić 5% wyżej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
zna ktoś jakiś przykład transakcji ostatnio ? ile taki dom orientacyjnie może być warty ? i jak długo się czeka ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wejdź na gratka.pl nieruchomości i popatrz ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko że to sa ceny ofertowe a mnie interesują ceny transakcyjne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poszukaj jakiegos domu z Bojana lub Koleczkowa z licytacji komorniczej. Umow sie z komornikiem na obejrzenie dokumentow. Podczas studiowania dokumentów skup sie na wycenie. Komornik wycenia na podstawie ostatnich kilku tranzakcji z danego obszaru. Na pewno znajdziesz tam to, czego szukasz.
Nie musisz dziękować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam czasu umawiac sie z komornikiem. Wie ktos cos objakiejs transakcji ostatnio ? Jest popyt czy trudno sprzedac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
schodza tak ze jeszcze nie zdazyli ich zbudowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nikt nie wie czy nie chce mowic za ile kupil lub sprzedal ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
7 czerwca napisalem jak mozesz sprawdzic ceny z ostatnich tranzakcji, czasu minelo juz duzo, jesli ty nie masz czasu na umawianie sie z komornikiem, to czemu ktos ma miec czas na podawanie tobie cen za jaka kupil lub sprzedał dom? A może nikt nie sprzedawał w ostatnim czasie domu i dla tego tobie nie odpisuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ok to ja podam kwoty: a) 400, b) 450, c) 500 d) 550 e) 600 tys. Napiszcie tylko jedna litere i metraz pow. uzytkwowa (nie calkowita) obok jezeli sie wstydzicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ktoś kto sprzedał już tu nie wchodzi, bo go forum Bojano nie interesuje:) a ktoś kto kupił nie wchodzi, bo pewnie nie wie, że takie forum istnieje.
Tutaj mało osób wchodzi i jak widzisz, większość po to, żeby popisać złośliwości:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno ktos cos wie chyba ze jest zastoj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie warto kupować w Bojanie, hałas, pełno samochodów. Są lepsze miejsca do zamieszkania. Mieszkańcy okolicznych wiosek zrobili sobie skrót drogą przy kapliczce. Pełno działek do sprzedania, brak chętnych, żal mi tych, którzy wcześniej kupili i teraz żałują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakim trzeba byc idiota zeby zalozyc taki temat ? jak mozna liczyc srednia , przeciez to zalezy od projektu , miejsca polozenia itd , myslisz ze w calym bojanie wszystkie domy wygladaja tak samo i stoja w tym samym miejscu ? dom to nie toi toi , i zalezy jak sie spodoba dzialka i projekt nowej rodzinie. Najpierw idz po rozum do glowy zanim sie wezmiesz za deweloperke, ktorym i tak nie bedziesz sadzac po dennosci twoich postow. Otworz sobie otodom i inne portale i zobaczysz jak nieruchomosci schodza. Sprzedaz domu w cenie rynkowej to nawet 5 lat. Okazji w internecie nie znajdziesz, wszystkie okazyjne nieruchomosci rozchodza sie po znajomych rodzinie lub zabieraja je banki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Patolu nie wiesz nie wypowiadaj sie. Won mi z mojego tematu. Czekam na ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest np. taki dom http://dom.gratka.pl/tresc/402-68284407-pomorskie-bojano.html
Cena bardzi niska a stoi juz kilka miesiecy czemu sie nie sprzedaje ? Zaznaczam ze to nie moj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie schodzi,bo jest beznadziejny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego tak uważasz? Chodzi o to ze wyglada jak z lat 90tych czy wnętrze czy coś innego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
@Dom , moze dlatego nie mozesz sprzedac ze zachowujesz sie jak burak ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego burakiem, uzasadnij prostaku. Rozwiń twoją inteligentną myśl.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Za to ten dom wiadomo dlaczego kosztuje tylko 499 tys. Bo trasa kaszubska go rozjedzie:
http://dom.gratka.pl/tresc/402-16891505-pomorskie-bojano-tartaczna.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozjedzie, bo będzie za ul. Czynu Tysiąclecia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będzie po prawej stronie czynu tysiaclecia jadąc do kielna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Dom , bo jestes burakiem , widac po twoich prymitywnych wypowiedziach . W dodatku zle wychowanym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli chodzi Ci o odpowiedź do użytkownika "wlad" to zasłużył na to bo wyzwal mnie bezpodstawnie od idiotow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten dom przy którym tuż obok będzie trasa kaszubska obnizyl cene. Nie dziwie sie. Raczej nikt to nie kupi. Chyba że jakiś spalinohalasofob.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żeby do tego domu jakiś fajny dojazd by był, a tak zimą gratuluje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tam zimy w polsce są ostatnio łagodne. Też mam taki dojazd i żadnych problemów nie miałem. Może jak kiedyś przysypie to będę do martwił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I co dalej nikt nic nie sprzedał?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

do góry