Widok

Jantar Bojano - proszę o opinie

Czy kupowaliście węgiel w wyżej wymienionej firmie jantar w Bojanie? Jaka była jego jakość? Czy ktoś jeszcze był ich klientem i może sie wypowiedzieć?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
wegiel, jak wszędzie, zmieszany. Zlany woda, aż ciurkiem leci - by był cięższy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam kolo jantaru od dwoch lat i od tego tez czasu biore od nich wegiel i nie narzekam. Ceny w miare przystepne, wegiel suchy sa jego rozne rodzaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Troche po czasie.Widze,że stary wątek,ale napisze ku przestrodze.Kupiłem węgiel przed rokuem i było ok.W tym sezonie-wrzesień 2016 zakupułem węgiel orzech za 800zł za tońę i tragedia.Z wierzchu ,gdy wysypał ok,a pod hałdą połowa jak nie więcej pył jak sadza.Idę w poniedziałek rozmawiać.Jestem totalnie wku...Odradzam.Oszustwo totalne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raz kilka lat temu kupłem na szczęście pod koniec sezonu grzewczego tonę. Połowę musiałem wyrzucić bo jak się okazało to jakieś kamienie byly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Pytanie - dotacja do pompy ciepła (35 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje czy na montaż pompy ciepła jest w naszej kochanej gminie lub szerzej -...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

do góry