Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Farsa wątek zamknięty Od 27 godzin brak Internetu dla mieszkańcĂłw Kowale. Brak informacji o...
~Zbiorowy
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 listopada 2015

Złodzieje interentu!!!!!!! wątek zamknięty Internet z tej firmy w ogóle nie działa. Brak jakiegokolwiek kontaktu z...
~Ola
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

TRAGEDIA wątek zamknięty Jako, że na moim osiedlu niestety nie ma innej możliwości, niż internet...
~Adrian
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

Jakość internetu od firmy jarsat wątek zamknięty Generalnie jakość internetu od tego dostawcy nie jest aż tak strasznie zła...
~polak z polski
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 maja 2015

Beznadziejny Internet wątek zamknięty Witam. niestety jestem posiadaczem internetu od firmy jarsat i przestrzegam...
~nieszczęśliwy abonent
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

uwaga to oszusci i naciagacze wątek zamknięty INTERNET to porażka , nie otrzymacie takiej prędkości za jaka będziecie...
~Janina
20

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

jarsat wątek zamknięty długi za abonament zostały przekazane kancelarii prawniczej z Wrocławia. Ale...
~rym cym cym
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

ABSOLUTNIE NIE POLECAM wątek zamknięty ciągła awaryjność z dostawą internetu, gdy już był - prędkość ślimacza. po...
~marcin
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 marca 2015

Nie polecam wątek zamknięty Duża awaryjność, komentarze mówią same za siebie, nie polecam.
~Dominik
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2015

NIE PODPISUJCIE UMOWY Z JARSAT wątek zamknięty W zeszłym roku podpisałem z naciągaczami umowę na 1 rok. Po roku stwierdziłem...
~Sebastian
34

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2013

paranoja wątek zamknięty Jaka firma tacy pracownicy. Od 5 listopada 2014 roku nie mam...
~Zdzisław Garsztka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lutego 2015

Kodowanie kanalow wątek zamknięty Wczoraj 22.09. 2014 r o godz. 22ej zostały zakodowane prawie wszystkie kanały...
~Małgorzata
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Pseudo-Internet wątek zamknięty Tragedia, ciągłe awarie, niska prędkość, łącze niestabilne, problemy z...
~Szczęśliwy abonent Jarsatu
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2014

Najgorszy dostawca jakiego znam wątek zamknięty Miałem internet od 3 różnych dostawców, w różnych częściach Trójmiasta. Sieć...
~k.
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

polecam wątek zamknięty zakupilem od nich komplet uslug. jakosc hd wyrywa siedzenia. transfery na dc...
~Łukasz
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 marca 2010

awaryjność i obsługa wątek zamknięty Częstotliwość awaryjności numer jeden w Polsce!!! Żenada od ponad doby nie...
~Emilia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Robią z człowieka idiotę !!!!!! wątek zamknięty Witam, do tej pory od wielu lat nie miałem zastrzeżeń do firmy i jej...
~maniek
7

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2013

Ostrzegam przed firmą Jarsat! wątek zamknięty Zdecydowanie i odradzam operatora Jarsat. Ostrzegam wręcz przed nimi. Mój...
~Andrzej
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2012

Jarsat to syf wątek zamknięty Posiadam dwóch dostawców pod moim adresem. Prowadzę działalność gospodarczą i...
~zulugula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2014

firma dno wątek zamknięty Zero poszanowania dla kilenta! Skladajac reklamacje dostalam odpowiedz, ze w...
~Monika
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
288

postów

123

wątków

do góry