Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena - opinia Fantastyczna kadra szkoleniowa, zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 6 czerwca 2023

Łukasz Sz - opinia wątek zamknięty Polecam Kurs kwalifikowany pracownik ochrony ,zajęcia na wysokim poziomie...
~Łukasz Sz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 listopada 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, wykładowcy bardzo zaangażowani. Widać ogromne...
~Maciej
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2020

Jackat - opinia wątek zamknięty Wykładowcy bardzo dobrzy, to czego się nauczysz na kursie w zupełności...
~Jackat
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2020

Karola - opinia wątek zamknięty Hejka, czy orientowaliście się jakiej wiedzy i umiejętności potrzebujecie,...
~Karola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 maja 2020

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z kursu "kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej"....
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 marca 2019

kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej wątek zamknięty uczestniczyłem w kursie, który skończył się w listopadzie br. Dużo wiedzy,...
~Mac
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

POLECAM CENTRUM BEZPIECZENSTWA JASMAR wątek zamknięty Polecam każdemu kto pragnie zdobyć bardzo fachową wiedzę i umiejętności....
~Janina Jurkiewicz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Kwalifikowany Pracownik Ochrony wątek zamknięty Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Pozdrawiam Pana Mariusza.
~Julian Aleksander Michaś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Pierwsza LIGA wątek zamknięty Podejście do kursantów, poziom nauczania, zajęcia praktyczne... wszystko...
~Sławek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

SZKOLENIE W JASMAR SECURITY wątek zamknięty Ukończyłem kurs i jestem bardzo zadowolony.Kurs prowadzony przez...
~Edward
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Polecam kurs KPOF w Jasmar wątek zamknięty witam. z całą odpowiedzialnością polecam kurs w Jasmar Security. wykładowcy z...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

Polacam JASMAR wątek zamknięty Jeśli chcesz nie tylko zaliczyć kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony...
~Andrzej D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej wątek zamknięty Kurs ukończyłem 28.02.2017r. Bardzo gorąco polecam wszystkim jeszcze nie...
~Krzysztof Oniszczuk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Szkolenie w Jasmar Security wątek zamknięty Ukończyłem kilka kursów ochrony, w tym kwalifikowanego pracownika OFI i...
~Marcin Czech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 marca 2017

Wiedza, a nie sam papierek wątek zamknięty Mówiąc z własnego doświadczenia, śmiało polecam kurs kwalifikowanego...
~Przemysław Gawryś
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 stycznia 2017

Polecam w 100 % Jasmar Security wątek zamknięty Witam serdecznie.... Dzisiaj, to jest 04.01.2017 odebrałem zaświadczenie...
~Wojciech K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

JASMAR POLECAM WSZYSTKIM !!! wątek zamknięty Ukończyłem kurs 28.12.2016. Jestem bardzo zadowolony , pełen profesjonalizm,...
~roman
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 stycznia 2017

Było Super na tym kursie wątek zamknięty Zakres nauczania teoria jak i praktyka na wysokim poziomie. Instruktorzy...
~Jarosław Z.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Podchodziłem do kursu w placówce szkoleniowej X w Gdyni. Poraził mnie...
~Jacek R.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry