Widok

Apartamenty Jaśkowa Dolina 29

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Inwestycja mieszkaniowa Invest Komfortu powstała przy ul. Jaśkowa Dolina we Wrzeszczu - blisko bogatego w sklepy i usługi centrum Wrzeszcza oraz jednocześnie tuż obok lasu z licznymi alejkami spacerowymi, Teatrem Leśnym czy urokliwymi miejscami, takimi jak Diabelski most, czy Ślimak. Osiedle składa się z trzech kameralnych, jednoklatkowych budynków o architekturze nawiązującej do przedwojennych willi w tym rejonie miasta. Trzypiętrowe budynki połączone są przeszklonym łącznikiem, pełniącym ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciemne mieszkania beda!
popieram tę opinię 98 nie zgadzam się z tą opinią 18

wszystko było by ok gdyby nie cena

cena 10 000 zł/mkw przeraża mnie
popieram tę opinię 136 nie zgadzam się z tą opinią 11

kogo bedzie na to stac
popieram tę opinię 86 nie zgadzam się z tą opinią 6

Żenujące, oceniać całą inwestycje na 1 tylko ze autora tej opinii nie stać na podobne mieszkanie. Są ludzie, których na to stać i dla nich te inwestycje się pojawiają. Na tym polega rynek, muszą być propozycje dla zarówno bogatych jak i tych, którzy nie dysponują takimi kwotami.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 76

ludzi ciezko pracujacych z wyzszym wyksztalceniem albo i bez...ceny sa ponizej 10 000 duzo reklam wokol inwestycji mieli z nizszymi cenami ..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 71

Racja , ceny są bardzo wygórowane i przesadnie wysokie.Za 91.m trzeba zapłacić 900 tyś do tego trzeba wykończyć i kolejne 100 tyś. a w kamienicy w centrum Wrzeszcza można kupic mieszkanie 100m za 600tys +remont 100 tyś to 300 tyś mniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nawet mogłoby byc

ale cena za wysoka !
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 27

Apartament 30 m2 ??

Apartament wielkości 30 m2 - chyba lekkie nadużycie ?
popieram tę opinię 100 nie zgadzam się z tą opinią 8

całkiem spoko

całkiem spoko ten projekt przejezdzalam ostatnio, az sie zainteresowalam elewacja taka jasna byla, slonce sie odbijalo, z tylu las, blisko na zakupy i glownych ulic, szkoda ze cena jest jaka jest :/
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 78

ceny chyba opadły

Lubię sobie obserwowac inwestycje w Gda, tą wyjątkowo śledziłem, bo mieszkam we wrzeszczu i muszę przyznać, że całkiem im to wyszło, jakościowo nie jeest to fuszerka, ceny poniżej 10 000 więc przystępnie no a lokalizacja wiadomo, dla mnie jako mieszkanca dzielni na plus..
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 90

Ty deweloper...

nie reklamuj :)
popieram tę opinię 76 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łaaaaaaa

jak nie w Polsce, ile zieleni i drzew! robi wrażenie :) btw. fajny filmik
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 80

Jaśkowa

Wypas - byłem tam na dniach otwartych... Filmik nie pokazuje faktycznego stanu - w realu wygląda to o niebo lepiej.... ehh... może kiedyś i ja kupię coś w Invest Komforcie...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 89

Byłem tam i jestem przerażony hałasem od ulicy !

Hałas od ulicy jest potęgowany tym, że dźwięk odbija się od skarpy i ściany lasu. Budynki usytuowane są między ruchliwą ulicą a skarpą z lasem, szum odbija się echem i w efekcie mieszkańcy mają fatalne warunki, no chyba że cały czas będą mieszkać w szczelnie zamkniętych pomieszczeniach i nie będą otwierać okien nawet w lecie.

Praktycznie cały dzień jeden niekończący się korek, nawet późnym wieczorem pełno samochodów (spaliny).
popieram tę opinię 87 nie zgadzam się z tą opinią 6

nie przesadzajmy

też byłam na dniach otwartych szum aut slychac tylko przy wejsciu do inwestycji, później już w głąb nie słychać, raczej szum lasu i ćwierkające ptaszki :) fajna bardzo zielona inwestycja
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 75

Byłem na wysokości inwestycji w lesie na skraju skarpy

to niewiarygodne jak tam jest głośno - szum samochodów bardzo wyraźnie słyszalny jest na samej skarpie w lesie...

dlatego bajki o ćwierkaniu ptaszków może opowiadać chyba tylko sprzedawca, albo osoba związana z firmą
popieram tę opinię 81 nie zgadzam się z tą opinią 5

korki

dokładnie, wrzeszcz robi się coraz większą masakrą korkową, oby jak najdalej!
popieram tę opinię 72 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mieszkam niedaleko i nie masz pojęcia co piszesz. Jakie korki jaki hałas. Bardzo dobre miejsce do życia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 68
Dokładnie. W korkach to stoją Ci co mieszkają na dzielnicach południowych bo musza tam dojechać. Jak mieszkasz we Wrzeszczu to na piechotę masz wszędzie blisko. Nawet jak jest korek to zaraz zjeżdżasz na swoją ulicę i jesteś w domu. Reszta radośnie kupujących mieszkania pod obwodnicą, koło wysypiska stoi w kolejce na dojazd.
popieram tę opinię 71 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam się z danzinger, od ponad 10 lat mieszkam we Wrzeszczu. Obecne moje miejsce zamieszkania jest trzecim w tej dzielnicy. Zawsze biegam na pieszo, aby nie stać w korkach, a przy okazji mam spacerek :-) Wszędzie blisko, a mieszkam niedaleko lasu, więc tez mam tereny zielone na spacerek.
Ja osobiście Wrzeszcz zdecydowanie polecam.
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 63

Przemyślany projekt

Osobiście uważam, że projekt jest bardzo dobry. Wreszcie architekci zaczynają rezygnować z tynku (który wygląda dobrze przez kilka lat a później szpeci budynek) zastępując go elewacją z kamienia. Stąd też te ceny. Inwestycja pięknie wtapia się w otoczenie i je upiększa. To, czy ten hałas będzie odczuwalny dla mieszkańca jest ciężkie do ocenienia bo jest to uzależnione po części od użytych materiałów. Poza tym nie rozumiem do czego zmierzają opinie na temat hałasu itd. Czy autorzy tych komentarzy uważają, że powinny być tam wybudowane w związku z tym szpetne tanie budynki albo działka powinna zostać pusta? Najłatwiej szukać minusów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 80

Buhaha

Wspaniale mieszkam w bloku i płacę tyle co za dwa domy za Gdańskiem. Dla chcącego nic trudnego ...
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 2

według mnie okropne

Z zewnątrz wygląda to trochę jak zakład pogrzebowy albo jakieś mauzoleum (czarne okna, szaro i ponuro)... i jeszcze te nagrobne rzeźby w ogrodzie. Budynki nie pasują do otoczenia i są po prostu brzydkie.
Szkoda Gdańska, brak szacunku dla starej architektury i wyglądu miasta. Każdy budynek z innej bajki. Za 20-30 lat będzie zlepkiem wszystkiego. Miasto musi się rozwijać, ale nie w ten sposób...
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 5

majom ludzie pieniondze.

ja to bym chcial hociarz zarabiac tyle zeby se kupic kawalerke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
do góry