Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katergorycznie odradzam wątek zamknięty Bylem tam tylko jeden raz, ale sposób w jaki zostałem potraktowany jako...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 maja 2019

Najlepszy salon w mieście wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona.Byłam w wielu miejscach jednak tylko w Jaśminowym...
~Magda
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Polecam wyłącznie p. Dagnę wątek zamknięty Polecam p. Dagnę do manicure i pedicure - rewelacyjna kosmetyczka, i efekt...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 maja 2016

Wspaniale! wątek zamknięty Wspaniały Gabinet i wspaniałe zabiegi. Polecam te marki DMK - Danne Montague...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Polecam p. Anię wątek zamknięty Pani ania zaopiekowała się profesjonalnie moimi włosami.Wychodzę z salonu...
~MAGDA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 maja 2015

Polecam Panią Asię!!!!! :))) wątek zamknięty Świetna i profesjonalna obsługa! Pani Asia walczy od jakiegoś czasu z moimi...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Polecam Panią Asię!!!!! :))) wątek zamknięty Świetna i profesjonalna obsługa! Pani Asia walczy od jakiegoś czasu z moimi...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Świetna fryzjerka p. Bożenka wątek zamknięty Jeśli chcę być zadowolona zarówno z cięcia jak i z koloru, wiem, że nie...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

Serdecznie wszystkim polecam :) wątek zamknięty Kiedyś myślałam że już nigdy nie będę mieć pięknej twarzy, pozbawionej...
~SeTsi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Już od jakiegoś czasu korzystam z usług fryzjerskich oraz kosmetycznych....
~Berenike
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Salon godny polecenia :) wątek zamknięty Od niedawna korzystam z drobnych usług kosmetycznych i jak na razie jestem...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 listopada 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa kosmetyczna!!!Pięknie zrobione...
~Maria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 listopada 2014

mój salon! wątek zamknięty i nie zamienię na żadne inny! Domowa atmosfera i fachowa obsługa :) W...
~Aga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2014

POLECAM wątek zamknięty Miła i fachowa obsługa. Od lat zmagałam się z wrastającymi paznokciami a Pani...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa kosmetyczna!! Jak najbardziej polecam
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry