Jestem klientką tego salonu prawie od początku jego istnienia.Nigdy nie wystawiałam komentarzy bo zazwyczaj tego nie robię lecz po negatywnym wpisie pani "ivoneczki" poczułam się osobiście dotknięta takim potraktowaniem kosmetyczki a także sama jako klient.
Znałam dobrze Panią Lucynkę, znam tez Panią Ilonkę (jeszcze z innego gabinetu) i z całym przekonaniem stwierdzam że ta druga absolutnie w niczym nie ustepuje tej pierwszej!
Komentarz bardzo podpadający pod osobę "z branży" (nie napiszę że złośliwą) która to niby sama lepiej robi zabiegi i poucza "co sie kładzie pod oczy".
Reasumujac: Pani Ilonka krzywdy nie robi, salon utrzymuje takie same ceny od początku, oferta jest rozszerzona, widzę nowy sprzęt...
Pozdrawiam Pania Ilonę, nie zamierzam rezygnować z jej usług i nadal wszystkim polecam. Może nie jest tak "wylewna" jak P. Lucyna ale rzeczowa i profesjonalna a kobitki przychodzą sie przecież zrelaksować czyż nie?
P.S. Dziwię się ze właściciele nie reagują na takie krzywdzące komentarze, ale może to i dobrze...z pewnymi rzeczami sie nie dyskutuje a dobra jakośc obroni sie sama...