Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kliemtka - opinia wątek zamknięty Byłam w tym lokalu po raz kolejny, poprzednio zamawiałam pizze. Tym razem...
~kliemtka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2020

Najlepsza miejscówka wątek zamknięty Polecam z całego serca, super miejsce i dla małych i dla dużych. Mega...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

Super wątek zamknięty Wspaniałe miejsce, świetna obsługa, cudowny klimat.
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Obsługa zostawia duzo do życzenia wątek zamknięty Restauracja z zewnątrz prezentuje się ladnie. Przyjemny klimat i ladne...
~Julia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Menu wątek zamknięty Zawiedziona jestem obsługą i kuchnią Dwa razy zamawiałam zupę tajską i...
~Weronika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2018

duży plus wątek zamknięty Przyznam szczerze, że lokal przechodzi chyba niezłą transformację! Jest mega...
~Ksza
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

Spoko miejscowka wątek zamknięty Spoko miejscowka, inna niz wszystkie na skwerze! Kolorowe jajcarskie wnetrze,...
~Goś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Udane Walentynki! wątek zamknięty Kilka dni temu wraz z partnerka spędziliśmy miły wieczór w tym lokalu, były...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Najlepsze miejsce w Gdyni wątek zamknięty Mieszkam w Gdyni od urodzenia, i nigdy nie dowiedziałem miejsca. Ale gdy raz...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Nigdy więcej wątek zamknięty dawno nie spotkałam sie z tak słaba obsługa i brakiem odpowiedniego podejscia...
~Barbara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Jedzenie pyszne ale... wątek zamknięty Byliśmy na gęsinie, potrawy bardzo smaczne i w przystępnej cenie, ale...
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 listopada 2017

Co to ma byc wątek zamknięty Jedzenie pyszne? No jak ktos za 25 zł lubi mrozonki to moze i pyszne i w...
~jACEK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

CO TO MA BYĆ !!! wątek zamknięty Mieliśmy z narzeczonym nadzieje, że spedzimy miły wieczór w fajnym miejscu,...
~kLARSA
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Super miejsce! wątek zamknięty Jedz Pij Tańcz to moje ulubione miejsce, mega pyszne jedzenie, pizza...
~Miśka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

Masakryczne ceny wątek zamknięty Ceny w tym lokalu to jakas masakra..Byliśmy ostatnio ze znajomymi z warszawy...
~mISIEK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 lipca 2017

PORAŻKA wątek zamknięty Miejsce, które odradzam w 100 %. Niekompetentna obsługa, nie potrafiąca...
~Fider
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

jedz pij tańcz wątek zamknięty miły lokal - idealna muzyka - pyszne drinki ( ale mogą byc tańsze) świetny...
~Ann
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

NIE POLECAM! wątek zamknięty Bardzo słabe miejsce, mega drogo, jedzenie nie smaczne, mało przyjazny...
~Ryżu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Wyprosili nas z lokalu wątek zamknięty Zaczne od tego, ze obsługiwała nas bardzo miła kelnerka, która była 1.dzien w...
~NataliaN
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Dla mnie bomba wątek zamknięty W miniony weekend zorganizowałem w JPT swoje urodziny i jestem zachwycony....
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry