Widok

Jest dobrze, a moze być lepiej

Sopot Brodwino Temat dostępny też na forum:
Na ogół nie jest żle.Sklepy spełniają swoje zadanie.Tylko ceny w Merkusie przekraczają przyzwoitość.Administracja dba o wyglad zewnetrzny zadawalajaco.Budynki mieszkalne ocieplone i pomalowane.Pawilony handlowo -usługowo- biurowe bardzo zaniedbane.Od wielu, wielu lat nie odnawiane.Klatki schodowe i niektóre windy kwalifikuja sie do odnowienia.Kreci się po osiedlu kilku obszczymurów/zawsze ci sami/ale w zasadzie huligaństwa i bandytyzmu nie widać.Patroli Strazy miejskiej lub policji nie widziałem od lat.
Moja ocena
Brodwino kategoria: Dzielnice i osiedla
usługi i handel: 5
 
lokalizacja: 5
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeprowadzam sie na Brodwino niedlugo i musze przyznac ze jak czytalem komentarze to mnie lekko zmrozilo, generalnie panowala opinia ze Brodwino to taka "patola" Sopotu. Gdy jednak pojechalismy obejrzec mieszkanie i okolice spore pozytywne zdziwienie. Okolica piekna, z 3 stron otoczona lasem. Wlasciwie z bloku ul. Kolberga kilkanascie metrow i jestemy w lesie. Swietne miejsce na spacery zwlaszcza dla rodziny z malym dzieckiem i psiakiem. Klatka schodowa czysta i odnowiona, kafle i plytki na scianach wylgadaja bardzo schludnie przy czym nie wiem czy to tylko u nas czy w calym bloku. Zadnego szpetnego graffitti. Jakies łepki siedza na laweczce ale nie powiedzialbym zeby osiedle wylgdalo na zteroryzowane przez jakis dresiarzy wrecz odwrotnie panuje wg mnie "sanatoryjna" atmosfera pelno seniorow.
Jezeli chodzi o sklepy to poki co widzialem tego Merkusa i Biedre przy SKM. Moze ktos powie jak tam wyglada z cenami w Merkusie.
Sporym minusem jest jak juz widze kwestia dojazdu w sumie po za 2 autobusami i skm nie ma zabardzo innej alternatywy niz wlasne auto. Z drugiej strony Sopot nie jest duzym miastem wiec na upartego piechotka tez nie jest jakos specjalnie daleko.
Mam pytanie jak to wyglada odnosnie oplat za ogrzewanie ? czy bloki po dociepleniu sa faktycznie cieple czy nie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry