Widok

Jestem książką

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Szanowni!
Mam biało-niebieską okładkę, lekko podwinięte brzegi i ok 700 stron. Moja właścicielka zabiera mnie niemal wszędzie i teraz jesteśmy w Helsinkach. To dobra kobieta. Tylko raz postawiła na mnie kubek z kawą i wyłącznie przez nieuwagę. A kawa była aromatyczna, czarna i z cukrem...
No więc chętnie znalazlabym nowy dom. Muszę myśleć za tę moją właścicielką, bo wraca 4 czerwca i kompletnie jeszcze o to nie zadbała. A muszę się gdzieś podziać. Ta moja Pani czasem wzdycha przy pakowaniu, bo sporo ważę. Jednak nigdy mnie nie opuściła. Pomóżcie mi. Chciałabym zieleń za oknem sypialni i jakiś parapet w salonie dla mojej kumpeli - Storczyk. Niewiele acz rozsądnie. Mój autor- Stanisław Lec - pisze "Wszystko zależy od fantazji logików"...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ktoś już Ciebie przeczytal ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

yyyy Ale o co chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie wiem tak serio do samego końca książko o czym traktujesz? Czy napisano w tobie o rozpaczy samotności skrywanej w marzeniu? Czy też może łzę ronisz nad okładka która można przecież wymieniać treści nie zmieniając. Chciałbym choć kilka stron móc przeczytać z ciebie by w jakiś sposób może sam nie wiem....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś ma niezłą fantazję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o tu

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

do góry