Widok

Jestem zadowolona :)

Jestem absolwentką XIX LO. W tym roku (2013) zdałam maturę i jestem ogólnie zadowolona z wyników. Dostałam się na Politechnikę Gdańską na Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej. Dobrze czułam się w XIX LO. Nauczyciele są na prawdę bardzo mili i wyrozumiali.Ogólnie dla chcącego nic trudnego. Jeżeli ktoś chce się rozwijać ,to może ,ale musi włożyć w naukę dużo swojej pracy. Nauczyciele mogą nas ukierunkować jak mamy się uczyć i co jest najistotniejsze, ale to od nas zależy jak to wykorzystamy. Pani dyrektor świetnie uczy chemii, Pani od biologi nauczyła mnie, w jaki sposób trzeba się uczyć, żeby się nauczyć ;) a Pani Anna Nowak wyćwiczyła mnie w gramatyce języka angielskiego jak żaden inny nauczyciel.Na pewno nie zapomnę też zajęć języka polskiego prowadzonych przez Panią Godziuk,na której zajęciach nigdy się nie nudziłam. Na koniec dodam, że jestem wdzięczna mojej kochanej wychowawczyni , która m.in. przygotowała mnie do matury rozszerzonej z matematyki i która opiekowała się naszą klasą przez 3 lata najlepiej jak tylko umiała. Mimo że XIX ma też swoje wady, gdybym miała możliwość cofnięcia czasu , wybrałabym tak samo :)
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 4
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Doroto, bardzo Ci dziękuję za docenienie mojego wysiłku. Tacy uczniowie utwierdzają mnie w przekonaniu, że warto się dla nich starać. Życzę powodzenia w dalszym życiu i satysfakcji z wybranego kierunku studiów. A.G.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry