Widok

Jestem zadowolona

Obsługa na recepcji mnie nie interesuje,nigdy nie miałam problemu, daję im tylko kartę przy wejściu.
Trenerzy super! Profesjonaliści.
Korzystam tylko z zajęć grupowych na salach i tak na prawdę nie interesuje mnie wyposażenie siłowni. Zajęcia grupowe bardzo różnorodne i w różnych godzinach (można dopasować się rano jak i wieczorem). Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Trenerzy regularnie szkolą się i podnoszą swoje kwalifikacje.
Chodzę do tego klubu od samego początku i jestem zadowolona.
Ceny porównując z innym klubami nie są wysokie.
Lokalizacja dobra. Prysznice ok. Godziny otwarcia ok. Ogólnie za te pieniądze bardzo dobrze.
Moja ocena
Pure Jatomi Fitness kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 5
 
oferta: 6
 
wyposażenie: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracujesz tam że tak chwalisz? Miałem tam chodzić od początku stycznia 2014r. Na dzień dobry zrazili mnie umową. Między czasie byłem świadkiem nie miłej rozmowy z klientką która chciała rozwiązac umowę. Później dłuższą chwilę czekałem na ofertę bo zapomnieli o mnie mimo że nie było ruchu. Ostatecznie wyszedłem przez nikogo nie poinformowany co, jak, kiedy....... Na szczęście poczytałem opinie a kiedy dwóm znajomym którzy mieli styczność z PURE powiedziałem że chciałem tam chodzić, dowiedziałem się że uniknąłem powaznego błędu, który oni kiedyś popełnili. Jedyne co mnie się podobało, to to ze miałbym siłownię pod nosem. Wystarczyło przejść przez ulicę. Wybrałem inną i jest bardzo fajnie a karnety kupuję z miesiąca na miesiąc. Bez zdjęć, podawania konta bankowego a zaraz pewnie odcisków palców i kodu DNA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry