Widok

Jesteśmy na wczasach...

Jesteśmy na wczasach... Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Jesteśmy na wczasach....
Scena Letnia w Orłowie
Jesteśmy na wczasach...
Wojciech Młynarski

Akcja dzieje się "na wczasach", bo gdzieżby indziej, jeśli nie na naszej scenie w Orłowie. Są wakacje, plażowy entourage, Mewka, Szprota, Ratownik i Kierownik turnusu. A wśród nich nasz bohater, polski everyman, ten, który szuka miłości, przyjaźni, sensu. Spotykamy go, gdy jest "w wędrówce życia, na połowie czasu". Ze ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zniesmaczona

hmmm. naprawdę miałam ochotę pojsc na tą scenę Letnią. Ale pani z Teartu muzycznego w Gdyni powiedziała mize ze 1 lipca wpuszczane bedą tylko osoby z ZAPROSZENIAMI. Szkoda bo potem już wyjeżdzam. A moze ktoś bedzie miał odsprzedać to VIP'owskie Zaproszenie ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

a skąd pani z muzycznego to wie

a skąd pani z muzycznego to wie, wszak spektakl robi teatr miejski, więc sądzę , że tam należy się dowiadywać. pod tym adresem można kupić bilety przez internet http://188.252.108.109/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=2087 bilety jeszcze są
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

to nie ta bajka

teatr w Orłowie to scena letnia Teatru Miejskiego a nie Teatru Muzycznego ...!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bilety można kupić w kasie w Teatrze Miejskim a nie w Muzycznym.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać że ta Pani jest na... wczasach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać że ta Pani jest na... wczasach :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

pk

szkoda że nie napisali że to nie jest spektakl '
tylko 1'5 godziny same piosenki myslałam ze tam coś się będzie dziać a tam co nic. piosenek mogę posłuchać sobie w domu; SŁABE
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

zdecydowanie polecam

Piosenki Wojciecha Młynarskiego, te znane bardzo i mniej bardzo, ułożone w ciekawy spektakl, świetnie zaśpiewane. Gorąco polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

JESTESMY NA WCZASACH

WYBITNE PRZEZDSTAWIENIE ( a szłam na nie ze strachem...)
Rezyser , scenarzysta i scenograf - w jednym - JAROSŁAW KILIAN, okazal sie GENIUSZEM!
Zgrany, entuzjastyczny zespół pełen zdolnych aktorów tak bylo przyjemnie ogladać, że wybrałam się na spektakl drugi raz. I znów w tak dużych zachwytach, skupiona na scenie i zajęta klaskaniem, że...pozwoliłam się w tym czasie okraść !
Trudno. W 2018 i tak pójdę ponownie.
Tylko żal , że Mlynarski tego nie zobaczy. Znalam go osobiscie. Byłby pod wrażeniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

świetna Scena i zawsze udany spektakl!
szkoda tylko, że bilety takie drogie. może dlatego widownia jest często wypełniona tylko do połowy.
Drogie Kierownictwo!!! Żądamy obniżenia cen!!! Będziemy przychodzić!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

spektakl udany lecz nie porywajacy

jestem kolejny raz w Tym teatrze, dzisiaj Młynarski...żałuje ze zabrakło tych bardziej znanych piosenek Pana Wojciecha...typu walec...o szeryfach,,,,konie itp
w sumie artyści dają rade....sympatyczny wieczor...szczególne ukłony dla Pań Doroty Lulki i Beaty Buczek Żarneckiej.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kultura

Dziewczyna, która podeptała chleb (6 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dziewczyna, która podeptała chleb . PIERWSZE PRÓBY DO SPEKTAKLU...

Ósmy. Trzeci (4 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Ósmy. Trzeci . "Ósmy Trzeci" to historia walki z ludźmi, którzy do pewnego...

Trzej muszkieterowie (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Trzej muszkieterowie . Trzej muszkieterowie Marta Guśniowska "Trzej...

do góry