Widok

Jeszcze jedna prosta do mety...

Brakuje nam jeszcze kilku miesięcy do obioru wymarzonego mieszkania, ale już chciałbym ocenić ten pierwszy etap współpracy z deweloperem Inpro. Kupiliśmy dwa mieszkania na osiedlu Wróbla Staw i jak do tej chwili (odbiór we wrześniu 2015) mogę wyrażać się tylko w samych superlatywach. Niewątpliwie najmocniejszą stroną Inpro są ludzie i ich jakość pracy. Szczególnie dziękuję Pani Magdalenie Reysowskiej za bardzo korzystnie wynegocjowany kredyt z Alior Banku (co prawda doradzała mi jeszcze lepszą ofertę, gdzie indziej, ale ja się uparłem - mam do Aliora sentyment). Pani Magda podjęła wyzwanie i wydarła z Banku to, czego sam bym nie załatwił. Pani Ania Rysnik - wspaniała opieka, profesjonalnie podejście i wywiązanie się ze wszystkich deklaracji. Nie było żadnych zgrzytów, pełen dostęp do umów i żadnych tajemnic. Wszystko jasne i zgodne z zasadami uczciwej współpracy. Moje mieszkania powstają szybko i można je podejrzeć na każdym etapie - miałem uwagę co do jednego gniazdka (pomylili się o kilkadziesiąc cm w stosunku do planów), ale poprawili od razu i bez dyskusji. Teraz czekam na odbiór i wchodzi Perfect Construction na wykończenie pod klucz. Dzięki dla Inpro - to był najlepszy wybór!
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość: 5
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Jacku, bardzo dziękuję za opinię. Niezmiennie zależy nam na zadowoleniu Klienta. Dołożymy wszelkich starań aby Pana mieszkanie jak i całe osiedle było wykonane bez wad i z należytą starannością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry