Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zuzia - opinia Bardzo pozytywna atmosfera, można nauczyć się wielu nowych rzeczy, polecam! :)
~Zuzia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 kwietnia 2022

Adrian - opinia wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług Jobhouse, podczas organizacji konferencji. Super...
~Adrian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 czerwca 2020

Super wątek zamknięty Szukaliśmy dyrektora handloweho a nasi kandydaci dzialali nam juz na nerwy....
~Maria Róg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam wątek zamknięty wrociłam z zagranicy i nie wiedzialam co dalej. pracowalam jako frzjerka w...
~Elka Sandomierska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam. wątek zamknięty Zleciłam rekrutację do agencji pracy bo sama nie mam na to poprostu czasu....
~Jowita Gwiazda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam wątek zamknięty Poprosiliśmy agencje Jobhouse o przeprowadzenie rekrutacji na pracownika...
~Inga Górska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Super wątek zamknięty Bardzo dobra agencja pracy, szybki kontak bez zastrzezen. Mili pracownicy i...
~Miroslaw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Super wątek zamknięty Po wykiwaniu mnie przez wsplnika musialem zamknac interes ktory otworzylem 3...
~Ernest Kacopek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Polecam wątek zamknięty Swiezo po studiach mialam duze problemy ze znalezieniem pracy, na szczescie...
~Motyl Łucja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 września 2017

Wielki plus wątek zamknięty Bardzo dobra agencja, mega poważnie podchodzą do swojej pracy i wszystko...
~Marek Frudysz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Firma godna polecenia, jasne oczekiwania, jasne warunki pracy wątek zamknięty bardzo profesjonalne podejście do pracowników, Klientów, Kandydatów, polecam :)
~Katarzyna Mościcka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2017

Polecam wątek zamknięty Szukalam nowych pracownic do mojego salonu fryzjerskiego.. Osoby ktore...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 września 2017

super firma wątek zamknięty super firma, aby zebrać dla siebie jak najwięcej informacji odnośnie rynku...
~Laura Prądzyńska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

przedstawiciel wątek zamknięty Szukając przedstawiciela handlowego do naszej firmy ogłaszaliśmy się wiele...
~Aleksander Morawa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

zawrotne tempo - szybkie działanie - sprawna pomoc wątek zamknięty po odejsciu wspolniczki zostalam sama za sterem. Wszystko zaczelo mi się...
~Ewka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra współpraca! Kontakt z koordynatorem cały czas na bieżąco,...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Świetna obsługa, bardzo sympatyczne Panie w biurze w Gdańsku.
~Dora
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

absolutny brak profesjonalizmu wątek zamknięty pozostawiłam swoje dokumenty i nigdy nigdy nie zadzwonił. Nie kontaktowano...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Filipens - opinia wątek zamknięty Poszedłem się zarejestrować i od razu po paru dniach dostałem pracę w...
~Filipens
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i fachowe podejście do osób szukających pracy. Pracownicy...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry