Widok

Jubiler+Gdynia

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny, czy któraś z Was wie, gdzie w Gdyni jest jakiś jubiler, u którego można zrobić sobie np. obrączki z własnego złota ?????
bo wiem, że nie wszędzie tak można..........
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobacz na ulicy Śląskiej (na przeciwko tego Hipolbroku, czy jak to sie tam pisze). Tam jest taki maly jubiler, ale nie mam pojecia czy robi obraczki z wlasnego czy z czyjegos zlota. Ale zobaczyc mozna. Pozdrawiam!!!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nacheba: mysmy wlasnie wrocili z narzeczonym z jubulera ,odbieralismy obraczki,takze dawalismy wlasne zloto..zaplacilismy tylko 200zl z grawerem i w slicznym pudeleczku!! sami wybralismy wzor i pan nam zrobil

jubiler miesci sie przy dwprcu w gdyni leszczynkach,jest solidny i sprawdzony.My jestesmy z obraczek bardzo zadowololeni.

Aha..koszt mial byc 300zl,ale zaplacilismy 200,bo zostawilismy reszte zlota ,w zamian obnizyl o 100we jeszcze.Obraczki ciezkie,solidne,widac,ze nie"papierowe".

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swietojanska, jubiler kolo pizzerii "Monte" - znajomy robil z wlasnego zlota, zaplacili 300 zl. ale grawerowanie robili gdzies indziej.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez robiłam w tym koło Monte na świętojańskiej.
Z własnego złota, koszt dwóch obrączek 170 zł. Niestety nie grawerują.
Grawer 200 metrów dalej;) na obraczkach imiona z datą ślubu 67zł.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ten 200 m dalej to ktory?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wydaje mi się, że na Świętojańskiej jest tylko jeden grawer, usytuowany trochę wyżej koło przystanku autobusowego Traugutta bodajże, zaraz obok są Delicje..

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klodinka,pomylily Ci sie ulice,ten jubiler kolo delicji nazywa sie Wielocha i miesci sie na 10llutego:) swietojanska to inna ulica

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic mi się nie pomyliło:)
Mieszkam przy Świętojańskiej:)) koło Monte u złotnika robiłam obrączki a koło Delicji jest grawer, któremu powieżyłam moje obrączki aż do środy:)))

A złotnik o którym wspomniałaś nie robi nic z własnego złota, złomuje je coprawda, ale nie przetapia...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przeczytałam jeszcze raz i chodzi Ci o jeszcze innego złotnika Pluszowa,
Delicje są także na Świętojańskiej, nie wiedziałaś?:)) i tam też jest złotnik... i grawer:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aa fakt Klodinka:)))

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest jeszcze dwóch złotników na Abrahama, w rejonie kantorów i cukierni Sowy. Jeden z nich wycenił zrobienie dwóch obrączek szerokości 6 mm z przetopem powierzonego żółtego złota na białe złoto (!) i diamentowaniem rowka na obrączce na 350 zł.
Znajoma polecała mi tez złotnika na Śląskiej.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasze obrączki zrobił jubiler, który ma niepozorny punkt na samym dole Świetojańskiej - przy placu Kaszubskim, po tej samej stronie co urząd miasta, kosztowały 180 zł i wyszły bardzo ładne, proste, z delikatnie ozdobionym brzegiem, mieliśmy własne złoto, graweru nie robiliśmy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Zaproszenia ślubne - gdzie najlepiej kupić? (134 odpowiedzi)

Gdzie najlepiej kupić zaproszenia w okolicy Trójmiasta?

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry