Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szajs. wątek zamknięty Tyle nerwów dawno nie straciłem. Kurier miał odebrać paczkę we wtorek, potem...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 grudnia 2018

FATALNIE wątek zamknięty Absolutnie nie polecam! Zadzwonił do mnie kurier jak był pod drzwiami i...
~MK
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

kurier pomylił miasta w dodatku paczka została uszkodzona wątek zamknięty Czekałem na paczkę z Gdańska do Lublina. Została wysłana w poniedziałek. Mało...
~Vadim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 lipca 2017

Kurier wątek zamknięty Kurier nawet nie był a stwierdził że nie ma nikogo w domu i paczka wróciła na...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

nie polecam wątek zamknięty ostrzegam wszystkich!!!! Uwaga przeczytajcie uważnie ten post!!!!...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 lipca 2017

Bezproblemowa dostawa i kontakt z kurierem wątek zamknięty Po przeczytaniu poniższych opinii czekaliśmy niecierpliwie na przesyłkę...
~Gosia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 marca 2017

Nie polecam!!! Firmy K-EX wątek zamknięty Nie wiem jak to się stało , ale mój wpis poprzedni nie udało się wysłać....
~Irena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Oszuści wątek zamknięty Nie polecam korzystania z usług tej "firmy" Kurierzy kłamią, nie odbierają...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Odradzam tą firmę !! wątek zamknięty Mija już 9 dzień a przesyłka nadal nie dostarczona, kurier 2 razy awizował...
~007
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

awizo wątek zamknięty nikt paczki nie przywiozl, zostawione bylo tylko awizo to ujest jakis zart...
~Kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 listopada 2016

Omijać szerokim łukiem wątek zamknięty Ignorancja, krętactwo, brak komunikacji - tak krótko można określić sposób...
~Bader
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Paczka z Łodzi zgłoszona do wysłania o godz. 9.44. odebrana przez kuriera o...
~Nadawca
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2016

Dostawa bez jakichkolwiek problemów wątek zamknięty Kupiłem w sklepie internetowym materac z poduszką, podkład pod materac i...
~Grzegorz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

klient do realizacji przez pięć dni wątek zamknięty Nie odbierali paczek przez pięć dni tłumacząc że zawsze jest pełen BEZNADZIEJA
~sara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2016

Chamstwo kurierki wątek zamknięty oddzwoniłam 10 min po otrzymaniu sms z prośbą o kontakt. Usłyszałam że za...
~W.K.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

Dno wątek zamknięty Firma niekompetentna, przesyłki nie sa dostarczane, . obsługiwana firma przez...
~POKRZYWDZONA PRZEZ K-EX
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 czerwca 2016

Najgorsza firma kurierska z jakąmiałem do czynienia wątek zamknięty Najgorsza firma kurierska w Polsce!!!! Bezczelna infolinia!! Dostawa miał...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2016

najgorsza firma ''kurierska'' w Poslce wątek zamknięty Przesyłka została przekazana osobie nieuprawnionej do odbioru (nawet nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2016

Najgrosza z możliwych firm wątek zamknięty Kurier nie próbował nawet dostarczyć przesyłki a wpisał sobie odmowę...
~klienta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 maja 2016

najgorsza firma kurierka wątek zamknięty Najgorsza firma kurierka jaka istnieje. Nigdy nie ma przesylki na czas. Na...
~pawel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry