Widok

KALINÓWKA

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam :) Organizujemy wesele w Kalinówce, jeśli ktoś z was również, dajcie znać jakie są wasze wrażenia po degustacji, jak oceniacie kontakt z właścicielami, niekiedy mam wrażenie, że są troszkę niecierpliwi i najchętniej narzuciliby własny harmonogram uroczystości, no i szczerze mówiąc, obiad obiadem, ale dania na "bufecie szwedzkim", jeśli chodzi o wybór pozostawiają wiele do życzenia. Będziecie coś modyfikować,dorzucać potrawy spoza menu? Większość jest "mączna" - tarta, rożki, calzone, babeczki.... Wg mnie, właściciel najchętniej przyjąłby gości, obmyślił własne menu i plan imprezy pod siebie, jednakże zgadza się na wszelkie zmiany...Może ktos juz organizował wesele w Kalinówce? Jak wypadło? nie brakowało jedzenia? Nie było pr5oblemów z ostatecznym rozliczeniem? pozdrawiam was serdecznie, będę wdzięczna za wszelkie informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bralam udzial w dwoch weselach w Kalinowce jako fotograf slubny, posilki sa smaczne i lekkie ( nie umiem znalezc slowa... nowoczesne?) podane bardziej jak w restauracji niz jak u babci, ale tworzą spójną całość z klimatem tego miejsca. Obie Pary byly bardzo zadowolone z organizacji i kontaktu z wlascicielami, szwedzkie stoly zarowno czesc wytrawna jak i slodki stol cieszyly sie duzym powodzeniem. Mnie osobiscie taka forma bardziej odpowiada, to nowy, swiezy trend przy organizacji wesel, z opinii, jak i po sobie wiem, ze jedzenie smakowalo a prywatnie mysle, ze takie menu ma wiecej klasy niz tradycyjne pęta kiełbasy i sałatki tonące w majonezie. Myślę, że młodszym gościom taka forma bardzo odpowiada, a starszyzna ma okazję do zasmakowania czegos nowego, czego nie przygotuje sama w domu (nie chodzi mi o jakies hiper wymyslne dania tylko o to, ze wlasnie mozna zjesc pierozek z serkiem plesniowym i zurawina zamiast schaboszczaka i kielbasy i stwierdzic, ze pyszne, a nigdy nie jadlem!) ;) Co do narzucanych warunków - po dwoch weselach mysle, ze bylabym sklonna zaufac wlascicielom, bo naprawdę w mojej opinii wiedzą co robią ;) Fajną opcją jest też ognisko i dzik/inne mieso serwowane na zewnatrz jesli pora roku pozwala ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, hej
dwa dni temu mieliśmy degustacje. jestem bardzo miło zaskoczona. Jedzenie jest bardzo smaczne. Jeżeli chodzi o "zimną płytę" to wybraliśmy kilka rzeczy tzn. po wyborze zapytaliśmy Panią Anie o jej zdanie na temat ilości.Powiedziała, że pary biorą dużo więcej. Pierw się wystraszyłam, że faktycznie jest mało ale narzeczony i przyjaciółka szybko sprowadzili mnie na ziemię. Grzecznie podziękowałam za inne propozycję. Termin ustaliliśmy rok temu i powiem szczerze, ż tak byłam nakręcona na to miejsce, że bałam się, że nagle czar pryśnie. Zakochałam się w nim na nowo :) A jeżeli chodzi o kontakt z właścicielami to czasem trzeba mieć naprawdę dużo cierpliwości ale staram sobie to tak tłumaczyć, że np ostatnio było około 70 samych degustacji więc muszę uzbroić się w jeszcze większą cierpliwość w czekaniu na naszą wycenę mimo, że ślub mamy na początku serca.

A jak Wasze odczucia względem jedzenia?
Na kiedy macie termin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My tak naprawdę przeorganizowalismy całe menu, w końcu ma byc pod nas a nie pod Pana własciciela :0 poza tym babeczki, tarta, calzone, koperty ... wszytsko w ciescie jak dl anas zbyt niestandarwowo. ale samo jedzenie pyszne naprawdę. Równiez czekamy na wycenę. waham sie jedynie między grillem a dzikiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

do góry