Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - ocena Gorąco polecam p. Filipa Kozika w sprawach związanych z upadłością...
~Maria
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

Andrzej H. - ocena Jakość przeprowadzonej usługi oceniam bardzo dobrze, natomiast kontakt...
~Andrzej H.
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 stycznia 2024

Barbara - ocena Po przesłaniu dokumentow do biura mój wniosek o upadłość został złożony w...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 15 października 2023

Dawid - ocena Miła i konkretna obsługa sprawy przez pana Filipa oraz Michała.
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 października 2023

Magda - ocena Jestem zaskoczona poniższymi opiniami. Przejrzałam wszystkie, a tu nagle dwie...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 12 października 2023

Piotr - opinia Z całego serca nie polecam. Kontakt urywa się w momencie pobrania zaliczki....
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 9 września 2023

Marian - opinia wątek zamknięty Absolutnie odradzam. Kwestie wyjaśnienia procedur itd. ok, natomiast kontakt...
~Marian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 lutego 2022

Antanina - opinia wątek zamknięty Skorzystaliśmy z usług Pana Filipa w zakresie prawa imigracyjnego. Polecamy z...
~Antanina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 lutego 2022

Ewa - opinia wątek zamknięty Ogłoszenie upadłości konsumenckiej wiąże się z ogromnym stresem i strachem....
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

Anna Szczepańska - opinia wątek zamknięty Wreszcie ktoś, kto załatwił moją sprawę pozytywnie polecam z całego serducha.
~Anna Szczepańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Karolina CH - opinia wątek zamknięty Będąc w wieku 58 lat znalazłam się w bardzo nieciekawej perspektywie....
~Karolina CH
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 października 2020

fhu garda - opinia wątek zamknięty Kancelaria zapoznała mnie z dostępnymi rozwiązaniami prawnymi dopasowanymi do...
~fhu garda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Kasia K - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ! Z usług kancelarii korzystałam w zakresie...
~Kasia K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Krzysztof 59 L. - opinia wątek zamknięty Polecam. Profesjonalnie działająca kancelaria. Sprawnie przeprowadzona...
~Krzysztof 59 L.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Smerfetka - opinia wątek zamknięty Z nimi się udało:) Polecam bardzo, Znają się na swojej robocie :)
~Smerfetka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 października 2019

Polecam! wątek zamknięty Zgłosiłem się do kancelarii z powodu potrzeby złożenia do sądu wniosku o...
~M.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2019

Polecam z całej serce wątek zamknięty Z całej serce polecam. Sprawa u mnie toczyła się troche dłuzej niz zwykle....
~Leon van Nispen
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2019

Upadłość konsumencka wątek zamknięty Od wielu lat borykałem się z pewnym problemem. A przez jeden duży problem...
~RvP
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lutego 2019

Profesjonaliści w każdym calu wątek zamknięty Kancelaria KL LAW skutecznie i z zaangażowaniem poprowadziła moją sprawę. Z...
~Artur
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 grudnia 2018

Fantastyczna kancelaria, doskonały zespół prawników wątek zamknięty Na kłopoty Bednarski, to powiedzenie należy zweryfikować: na kłopoty...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 grudnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry