Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
- opinia wątek zamknięty Współpraca bardzo dobra. szybki projekt, szybkie wykonanie. wszystko w jak...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

szafa na wymiar wątek zamknięty dzięki KMK za kolejny zrealizowany projekt. szafa wyszła dokładnie tak jak...
~Kamil
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2018

poprawka w sprawie oceny mebli KMK wątek zamknięty Po mojej reklamacji mailowej i drugiej dostarczonej osobiście do rąk szefa...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Odradzam!!!! wątek zamknięty Niestety nie polecam. Jakość bardzo słaba, po kilku latach odpada a firma nie...
~Niezadowolony Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

Podziękowanie za fachową usługę wątek zamknięty Pragnę podziękować za terminową ,staranną i profesjonalną pracę .Bardzo...
~Ela
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 maja 2016

Klientka z Gdańska wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam tę firmę. Jakość, obsługa na wysokim poziomie....
~Tamara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Nierzetelnosc, niesumiennosc wątek zamknięty NIE polecam. W tej firmie nie istnieje obsługa po sprzedażowa, cokolwiek się...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

wykonanie mebli kuchenne wątek zamknięty Kuchnię zamawiałam na przełomie lipca/sierpnia. Obsługa biura podeszła do...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 września 2015

Bardzo zadowolona klientka z Nowego Portu wątek zamknięty Panowie przyjechali w umówionym dniu, nawet przed czasem, mimo wielu...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

zadowolony klient wątek zamknięty Bardzo solidna firma , miła fachowa obsługa szybki i profesjonalny montaż ....
~zadowolony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

Żenada, nieterminowość to ich wizytówka wątek zamknięty Po wykonaniu pomiarów od 3 tygodni czekam na wycenę. Nie dzwonią i nie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2015

Super! wątek zamknięty Zamawiałam wyposażenie do kilku pomieszczeń i nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan...
~K.W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2015

koszmar, nie próbujcie niczego zamawiać! wątek zamknięty to co przeżyliśmy nadaje się na dobrą komedię! wykonanie blatu kuchennego w...
~aniaa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

parodia wątek zamknięty Firma kmk to parodia firmy: nieterminowosc, fatalne wykonanie mebli I...
~kika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 grudnia 2014

drożyzna i nabijanie w butelkę wątek zamknięty Krótko mówiąc ceny formatek maksymalnie zawyżone. Oczywiście są w stanie...
~nn.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

masakra wątek zamknięty witam bawię się w stolarkę i zamówiłem w KMK formatki do zbudowania szafy. Po...
~ja
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

Super wreszcie normalna hurtownia !!! wątek zamknięty Zamawiam formatki i akcesoria ,normalne ze coś trafi się niezgodnego ale...
~KLIENT
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Z usług nie udało się skorzystać, ponieważ wycena wątek zamknięty formatek z przedstawionych projektów była powalająca. U konkurencji te same...
~Kim
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 marca 2012

bardzo polecam wątek zamknięty witam zamawiałam u Pana Zbyszka kuchnię i zabudowę przedpokoju jestem bardzo...
~marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

Rozczarowanie jakością wykonania. wątek zamknięty Plany w teorii były znakomite, cieszyłam się na wspomnienie tego jak będzie...
~Niezadowolona klientka.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

22

wątków

do góry