Widok

KOSZMAR i chamstwo ochrony i obsługi

Dostają łapówki aby znaleźć wolny stolik i usuwają po chamsku klientów od wolnego wcześniej stolika, nie ważne, że było bez rezerwacji, nie ważne, że siedzieliśmy tam od 21, nie ważne, że popijaliśmy zakupione drinki, opuścić stolik każą i basta, a ty sobie kobieto z towarzystwem weź szklankę w łapę i stój po słupem, zastraszanie i zero kultury i od kelnerki i od ochrony, kulturą jest aby zaproponować inny stolik a nie wywalać ludzi na środek...miały być urodzinki...ale już nie w tym lokalu będą...są inne kulturalne cluby i TEGO już nikomu nie polecam
Moja ocena
FACE Club Gdynia kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale to wszędzię tak jest w Lidlu wziąłem zakupy ostatnio a ta bezczelna baba z kasy chciała ode mnie 120zł łapówki!!!I Potem ten bezczelny ochroniarz napadł na mnie pobił opluł i pewnie to on wybił okno w piwnicy i pomazał sprayem mój blok.Ale już koniec tego!!Byłem w CBA. Zajmą się tym.Obiecali.Kazali zostawić adres i że się skontaktują.O to chyba oni bo ktoś puka,a nie to jacyś postawni faceci w białych fartuchach jeden trzyma wolny fartuch ...ale jakiś dziwny...zapinany na plecach...a drugi strzykawkę...najdziwniejsi jechowi jakich widziałem...otworze,zapytam co chcą i dokończę zaraz....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
dawaj dalej, kto pukał ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No witam. dopiero mnie wypuścili z zakładu...powiedzmy "nieotwartego" teraz już wiem że to wszystko były tylko urojenia moje i teraz jak cos znowu zaczynam dostrzegać jakieś spiski wokoło mojej osoby to biorę czerwona tabletkę i jest spoko...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry