Witam,

Poszukuję chętnych do stworzenia nowego zespołu i gry w Amatorskiej Lidze Koszykówki w Wejherowie. Wiek prawie nieistotny, no może powyżej 16 lat. Osoby powyżej 30-tki, grające na przyzwoitym poziomie również mile widziane. Sam mam 37 lat na karku, ale chętnie pograłbym z osobami, które lubią i potrafią grać na przyzwoitym amatorskim oczywiście poziomie. Jeśli grasz, grałeś, i chcesz grać w kosza, to zapraszam. Rozgrywki Amatorskiej Ligi Koszykówki w Wejherowie zaczynają się w pierwszym kwartale nowego roku, więc czasu jeszcze trochę jest. Jakby udało się zebrać około 8 do maks 10 osób, to miło byłoby pograc raz w tygodniu w takowych rozgrywkach, oczywiście nie dla wyniku ale dla frajdy z gry. Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze każdy będzie miał czas i możliwość wzięcia udziału we wszystkich meczach, stąd takowa liczba graczy by się przydała. Szukałem wcześniej chętnych na forum Wejherowa, ale bieda niestety, może tutaj znajdzie się więcej chętnych.

Proponuję nazwę nowej drużyny ``NIE ZNAMY SIĘ`` i zapraszam chętnych - mój numer kontaktowy to 509963357, jeśli bym nie odbierał podeślijcie smsa, oddzwonię.

Pozdrawiam,
Marcin1978 z Wejherowa.