Widok

KTO TU JEST MADRY I WIE COS WIECEJ

Co? Gdzie? Kiedy? Temat dostępny też na forum:
zobaczcie sami: Mnostwo nieujawanianej prawdy na www.sopotx.prv.pl - bynajmniej to nie jest reklama - TURYSCI!!! Zejdzcie z Monciaka i idzice na Kamienny Potok - zobaczcie jak sopot wyglada!

czy ktos chce cos dodac?

sopotx.prv.pl - alternetywna wizja Sopotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem, przeczytałem.
Niektóre rzeczy ciekawe, ale co do niektóych to chyba lekko przeginasz...
Nie jestem fanem Karnola, to bufon i despota jakich mało, ale ma chłopak więcej szczęscia niż rozumu z tym miastem. Zgadza się, że niewiele z tego to jego zasługa ale nie trzeba aż tak desperować. Sopot nie wygląda tak jak na oficjalnych folderach ale i nie wygląda tak jak na twojej stronie.
Desperowanie nt. kartki przypiętej do drzewa albo stłuczonej wiaty- jasne, bieda ale ... To świadczy o debiliźmie konkretnej osoby a nie o kondycji miasta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w pełni się z tobą zgadzam. nie znam miasta w polsce ani na świecie które byłoby idealne. osobiście nie jestem bezkrytyczna widzę bardzo wiele wad zarówno sopotu jak i innych miast i oczywiście fajnie że ktoś to "pokazuje" ale co do tej stronki a właścciwie jej znacznej części mam wiele zastrzeżeń. kartka na drzewie -ludzie czy to wina miasta ze ktoś ją tam przyczepił? remont molo...no kiedyś trzeba było to zrobić, wrzucony do wody kosz na śmieci to tylko zasługa mieszkańców lub jakiegoś przyjezdnego idioty. ludzie na szczdłach...nie rozumiem co w tym okropnego, ze są imprezy dla homoseksualistów? no i co z tego. Zgadzam sie natomiast z obleśnym dworcem, metalową budowlą przy samym molo i innymi rupieciami które faktycznie szpecą moim zdaniem i tak piękne i naprawde fajne miasto. a tak szczerze to napisze co mnie na tej stronce najbardziej "zdenerwowało" mimo iż na początku byłam do niej pozytywnie nastawiona -a mianowicie komentarze autora wobec ludzi komentujących tą stronę-jakieś to takie niemiłe i wulgarne a w szczególnośi podawanie nr komputerów z których zostały takie komentarzee owemu autorowi przesłane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
luudzie:) nie traktujcie tego tak serio! z ta kartka na drzewie - czec z tego co pisze to jest naginanie! nie moge sie zgodzic z opinia, ze Sopot nie wyglada tak, jak na moich fotkach? to niby gdzie ja je zrobilem?

Pozdrawiam wszystkich

sopotx.prv.pl - alternetywna wizja Sopotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłbyś bardziej wiarygodny, gdyby były tam tylko rzeczy właściwego kalibru. Mieszanie dużych tematów z pierdami zamydla obraz. A szkoda...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na tej stronie nie widze nic
jakies reklamy domen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na www.sopotx.prv.pl uruchomilem forum - zapraszam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
taaa niby tak wygląda sopot twoim zdaniem..... Tyle, że ty ukazujesz same jego wady...............
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry