Widok

KUCHNIA - TANIM NAKŁADEM

Co kupić - wyposażenie Temat dostępny też na forum:
Witam
Musze postawić kuchnię żeby móc się wprowadzić do mieszkania. niestety mam baaaardzo ograniczone środki finansowe a kuchnia nie może stac na jednej ścianie więc standardowe kucnie za 600 zł z Castoramy itp odpadają...
Możemy kupic meble i zmontować je sami. Możemy zamówić.
Prosze o jakieś namiary gdzie mogłabym na prawde niewielkim kosztem cos zdziałać... Ikea jest baaardzo droga..
Mieszkanie w Wejherowie.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, niedawno miałam bardzo pdobony problem- moje finansowe ograniczenie było na tyle duże, że na kuchnię mogłam przeznaczyć max. 700 zł, a też nie mogł au mnie stać na jednej ścianie i nie była wymiarowa aby mozna było kupić pierwszą z brzegu standardową kuchnię. Ale przekopałam oferty rznych sklepów sprawdzając standard i wymiary i kupiłam najtańszą kuchnię z BRW za ok 570 zł- przewidzianą na montaż na jednej ścianie, ale u mnie została podzielona na 2 ściany i bardzo dobrze się sprawuje. Znormowane kuchnie mają różne wymiary w zależności od producenta i modelu- przejrzyj dostępne oferty, coś na pewno znajdziesz:) Ja polecam BRW- są o wiele tańsze od Ikei, a jakość powinna starczyć na kilka lat użytkowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję !!!!! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam ten problem- małe pieniądze. Nie stać mnie na zabudowę, ale jestem w lepszym położeniu bo mój aneks to równe 3m, znalazłam fajne meble w BRW i na Byłam także na Giełdzie w Pruszczu, ale poza tłumem ludzi, identycznymi frontami nic nie znalazłam, ceny nie były podane, a sprzedający mieli urwanie głowy i duże kolejki oczekujących a to nie dla mnie. Poza tym mało gotuje i przebywam w kuchni, nie niszczę mebli więc taki zestaw w zupełności mi wystarczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mam mebli kuchennych od BRW, ale mam meble od nich w dwóch pokojach. Jedne były naprawdę tanie, jakość tragiczna. Łóżko- dramat, połamało się po ok. 1,5 roku. Szafki również słabe- okleina się zdziera, dykty z tylu odpadły, szuflady się polamaly. W drugim pokoju zestaw był droższy, ale tez jest slaby. Dodam, ze szafki są naprawdę rzadko używane i były montowane przez fachowca. Ja nigdy już z BRW nic nie kupię i radzę poczytać opinie na temat ich mebli, bo maja wielu niezadowolonych klientow, szczególnie z tańszych zestawów meblowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się, nigdy więcej BRW, bardzo słabe meble.
Porównałbym ceny szafek kuchennych polskich produdentów z cenami w Ikea- to wcale nie wychodzi drożej (oczywiście zależy jaki rodzaj wybierzesz ale tanio też można tam kupić)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ikea - dół kuchni - zwykłe białe fronty + nózki i cokoły (bez uchwytów)
szafki:

2x 60x120
1x 50
2x szuflady 60
szafka na piekarnik w zabudowie

ceny z soboty - 2400 !!!
a gdzie do tego góra jeszcze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... no tak szafki z szufladami bardzo podrażają, zwykłe prose tylko z drzwiczkami wychodzą taniej
Polecam jeszcze giełdę w Pruszczu - dużo wytwórców mebli z Elbląga - mają atrakcyjne ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma już cennika w ikea bo od lipca jest nowy więc tylko doradca jest w stanie podac aktualne ceny... i tu uwaga... ceny szafek sa bez półek !! za półkę płaci się dodatkowo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No tak, ale jak napisał wyżej gdy, meble kuchenne można kupić gdzie indziej niż tylko w brw i ikei. Po moich doświadczeniach związanych z meblami brw (opisałam je już w tym wątku) mając bardzo ograniczone środki zdecydowałabym się na asortyment zwykłych sklepów meblowych, szczególnie w mniejszych miejscowościach niż Gdańsk, tam również znajdziesz zestawy w korzystnych cenach. Ceny podobne do najtańszych zestawów z brw, a opinie lepsze. Proponuje poszukać zestawów meblowych stolkaru (mają niezłą opinię), czy bog fran.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sądzicie o bodzio meble?? widziałam oddzielne szafki, można zrobić całkiem ciekawy zestaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
matko boska, czy wyprawiacie z tymi meblami, że tak się sypią...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuj na tej stronie http://www.gmp-meble.pl/ . Tanie meble i wysoka jakość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam stolarza z kartuz zrobi ci co chcesz i mozna sie z nim dogadac wiesz taki normalny p.Marcin 501548244
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli masz czas i możliwości techniczne to samodzielnie możesz wykonać meble do kuchni według własnego pomysłu, a materiał typu blaty, fronty, okleina są dostępne np tutaj: http://www.chobot.pl/content/view/17/47/lang,pl/
http://www.chobot.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu piszecie że standardowa kuchnia z castoramy może być tylko na jedną ścianę??? mają przecież szafki narożne... poza tym mozna u nich kupić szafki oddzielnie a nie w tych wystawowych kompletach ;)) nie zamierzam oczywiście nikogo namawiać ale z własnego doświadczenia wiem że jak się trochę pomyśli to można idealnie szafki dopasować do niestandardowych kuchni ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chobot - a sprzedajecie swoje produkty na terenie Trójmiasta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Majster Serwis z Gdańska
oraz nowo powstałego firmowego sklepu internetowego:
http://www.ms-ster.pl

Oferujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny.
Każdy znajdzie u nas coś dla siebie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tanie dodatki kupisz w pepko a tanie meble w sklepie internetowym Topeshop->http://www.topeshop.pl/pl/c/komody/5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Pytanie dotyczące planowania remontu domu (3 odpowiedzi)

Jesteśmy w fazie remontu domu opartego na pomysłach na serwetce (północne Toronto, bliźniak z lat...

do góry