Widok

Kablowka jakies info ma ktos

Czy juz ktos wie czy do banina na osiedle familijne wejdzie jakis operator tv i internetu. Bo z ta volta to niema zadnego kontakru
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
za kilka lat może i wjedzie, na razie jesteś skazany na tv naziemną albo sat a internet to lokalni dostawcy radiowi lub po gsm/lte, nic innego nie ma i na pewno dłuższy czas nie będzie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
najlepiej działał plus z lte, ale niestety jest już tak przepełniony nadajnik, że prędkość poniżej 1Mb
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Staramy się odpisywac na każde emaile.

Pozdrawiam J.

jdrywa@volta.net.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam ja juz nie bede sie bawil w mejle. Chciqlbym wiedziec dokladnie kiedy wchodzicie z oferta na osiedle familijne ul gozdzikowa 2 szereg. I jaki koszt instalacji. Pozdrawaim
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi ani nie odpisujecie, ani nie oddzwaniacie. Przynajmniej z 5 razy obiecaliście oddzwonić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja juz 3 miesiące czekam na od powiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne, do wszystkich odpisujemy od razu jeżeli nie mamy informacji czy się uda. W przeciągu tygodnia dajemy odpowiedź.

Nie przypomniam sobie żadnego "Kysia" ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też napisałem do nich w zeszłym roku ze 2 maile, na żadnego nikt nie odpisał. Widocznie to bogata firma, nie potrzebują więcej klientów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Osiedlu Familijnym Volta świadczy usługi tylko dla działek graniczących z ul. Pszenną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Albo oferuje podłączenia za dość nieracjonalne kwoty (np 1000-2000 zł)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to jest jakaś paranoja. Jest całe osiedle do podłączenia, dziewiczy teren, żadnego operatora kablowego, pełno potencjalnych klientów w jednym miejscu a oni wolą podłączać pojedyncze domy na Pszennej.
Ja rozumiem, że nie ma wyprowadzonych kabli od mieszkań ale to przecież nie kwestia przekopu przez Wisłę tylko położenie nowego kabla.
Jak nie chcą kopać na Goździkowej to jest jeszcze opcja podłączenia od strony pola za Goździkową. Myślę że byliby się w stanie dogadać z rolnikiem aby pozwolił poprowadzić kabel. Normalnie jakiś ciemnogród.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Jak się panstwo dogadają z rolnikiem i pokryją jego koszty, to bardzo chętnie połozymy kable od tamtej strony.

Jeżeli ktoś mieszka w 2-3 szeregu od Pszennej i dogada się z sąsiadem który graniczy z Pszenna by przejść jego ogródkiem - to proszę o kontakt.

Pozdrawiam Jakub.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba sobie żarty pan robi? A na koniec jeszcze skasujecie ludzi za podłączenie?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czemu żarty? Chyba Pan nie zdaje sobie sprawy z jakmi kosztami to wszystko jest związane.

Mamy plan na swoją sieć, która leci Pszenna - staramy się podłączać ludzi którzy mieszkają na drodze kabla magistralnego.

Mamy sporo zadowlonych klientów w Baninie, którzy pokryli koszty podłączania więszke lub mniejsze.
Mamy także kilka szeregów, gdzie ludzie wewnątrz "wspólnoty" potrafiły się porozumieć i doszli do sensownego rozwiązania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A dlaczego ogrudkiem musicie kable pusczczac na familijnym jest droga glowna i droga mozecie puscic kable i przkazdym szeregu zeobic przylqcze i problem z glowy ja wam pozwole kopac w drodze i jak znam zycie inni mieszkancy tez wyraza zgode. Chyba nie poto unia was dofinansowala zebyscie teraz wybierali komu podlaczyc chyba trzeba to gdzies zglosic bo ja tu widze jakis walek. Kabel jest na przenej przy wjezdzie na fqmilijne a pan mowi ze jest daleko 2 czy 3 szereg do podlaczenia. Moze pan jakies spotkanie zorganizuje i przedyskutujemy ten problem z podlaczeniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niestety, Banino nie jest dofinansowe ze środków UE.

A z tego co mi wiadomo, na familijnym jest rozlozona kostka na drodze i chodnikach. A kanlizy teltechnicznej brak.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwne ze banino nie jest do finasowane bo na stronie mieliscie co innego napisane . A przy gimnazjum macie swoja szkrzynke i tam jest naklejka ze jest to zrobione za pieniadze unijne bo z funduszu. Ale z pana nastawieniem to sie jakos nie dogadamy bo widze ze panu nie zalezy na klijentach. Ja radze lepiej wydzirzawic swoje kable innej sieci napewno by lykneli i by nas podlqczyli. A zrolnikiem co za problem sie dogadac. Zaproponowac mu internet i tv dozywotnie za darmo i napewno by sie zgodzil zeby kable puscic. Jego polem. Ale trzeba chcieć a volta ma nas porostu gdzies. Z takim podejsciem to nie widze firmie przyszlosci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Panie KYSIO.

Coś ma Pan mylne informacje. Dofinansowanie UE zaczyna się w Pępowie i Miszewku.

Firma jest na rynku od wielu lat i rozwija się bardzo dobrze, jak już wspomniałem sukcesywnie podłączamy klientów w Baninie i rozbudowujemy naszą sieć w tym rejonie.
Niestety Banino, ma zbyt duże nasycenie "firmami" świadczącymi usługi dostępu do interntu i UE nie da pieniędzy na rozbudowę tego rejonu. Wszystko co robimy, jest finansowe w 100% przez nas.

Proszę realnie patrzeć na temat, podłączenie jednego klienta - który jest przy samym kablu i zapłaci za podłączenie 400zł. To i tak jest ułamek kosztów, które ponosimy (materiały, plany, pozwolenia, praca, sprzęt końcowy)

Jeżeli chce Pan jeszcze podyskutować, to nie ma co wymyślać niestworzonych rzeczy na forum - mogę do Pana podjechać i porozmawiamy.

Numer do mnie: 606 230 500

Życzę miłego dnia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
teraz to ja panu podziekuje . jak prosilem o kontakt 3 miesiace temu to sie jakos pan nie odezwal z wycena .

pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
KYSIO - zasady ortografii, raz jeszcze nie pisze się ,,ogrudkiem'' tylko ogródkiem, nie pisze się ,,klijentach'' tylko klientach, nie pisze się ,,wydzirzawić'' tylko wydzierżawić.I tak dalej........i tak dalej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja już może nie będę opisywać ile czasu trwa próba podłączenia nas do sieci. Przecież to jakiś czeski film.Dostajemy numer do podwykonawcy, numer jest nieosiągalny cały czas, Wy nas zbywacie a dzwonimy praktycznie codziennie. Nie powinno Wam zależeć na nowych klientach?Najlepsze jest to że mieszkamy przy samej pszennej, kwestia wykopania rowka w ogródku. Ale ile można czekać? Ja sobie założę piękny ogródek a jak Wy się ogarniecie żeby mnie podłączyć to ja Was kopnę w d*pę bo nie będziecie mi psuć trawnika świeżo założonego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i każdy ma swój ogródek za free udostępnić, a trawniki, drzewka, krzewy ponownie zakupić?
Jednak racze pan żartować, a przynajmniej nie traktuje pan ludzi poważnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z takim podejściem to będziecie mieli radio do końca życia.

Naprwadę da się dogadać z siąsiadami i zrobić wspólnie taką instalację bez większych strat w ogrodzie. Przy okazji można się zsocjaliować z sąsiadami. Same plusy :)

To inwestycja na lata, a nic lepszego niż GPON (Gigabit Passive Optical Network) jeszcze nie wymyślono. To cud, że coś takiego można mieć w Baninie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Światłowód kładziony metodą chałupniczą przez sąsiadów? Faktycznie, że nic takiego jeszcze nie wymyślono.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A niby dlaczego nie?

Co za filozofia zakopać rurę osłonową, a później wciągnąć w nią światłowód? Gotowe patchcordy są w cenie przyzwoitego kabla UTP ziemnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za współpracę z tak amatorsko działającą firmą. Jeśli mieszkańcy mają sami wszystko zrobić, to bez łaski mogą się też dokopać do najbliższego słupka Orange. I będą mieli podłączenie za darmo bez niczyich fochów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mogą mogą ..tylko w centrali nie ma miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne można wkopać miedź, jednak:
a) Orange nie oferuje FTTH w Baninie, niestety :(
b) Na słupku raczej nie ma wolnej pary
c) Jeżeli nawet jakimś cudem znajdzie się para i wolny port w centrali ADSL lub VDSL (tak, są takie!) to tylko w bliskim sąsiedztwie centrali (Przedszkole koło GS przy lipowej) modemy synchronizują się na więcej niż 10Mbit/s ;
d) Kable w Baninie przebiegają dość dziwnie: odległość od centrali po kablu bywa wielokrotnością odległości geograficznej do centrali
e) kilka razy w roku połączenie znika, ale naprawy zwykle są szybkie 1-2 dni
f) TV z Orange (Telewizja z Neostradą lub Funpack) jest w Baninie tylko przez SAT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ad a) W zabudowie jednorodzinnej mało gdzie to oferują nawet w mieście. To minus mieszkania na wsi i w domku jednorodzinnym.
ad b) zależy od słupka, ja się podłączyłem
ad c) do GSu mam w linii prostej 800 metrów, przepustowość ok 18 MBit.
ad d) święta prawda. Kiedyś Sprint robił taką pajęczynę
ad e) przez trzy lata awaria zdarzyła się jeden raz i obejmowała Banino, Pępowo i przyległości. Ktoś tam koparką w kable zajechał. Przerw w wyniku awarii Liveboxa nie liczę.
ad f) wg specyfikacji Orange musi być minimum 80 Mbit, żeby było po kablu. Dla mnie talerz nie stanowi różnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie koszty ma rolnik w związku z tym, że zezwoli na położenie kabla na swoim terenie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy Państwo,
Kilka słów na temat przyłącza Volty, mam dwa budynki podłączone przez w/w operatora i jestem bardzo zadowolony, jeśli chodzi o kontakt z firmą nie ma nic prostszego jak zadzwonić na numer podany na stronie internetowej, nawet jeśli nikt nie odbiera każdy z Was co jakiś czas jest w Gdańsku i to nie jest chyba problem podjechać do siedziby firmy i dowiedzieć się u "źródła".
Kwestia pozwoleń na przekopanie gruntów, niestety deweloper nie postarał się na etapie budowy na ułożenie głównej kanalizacji technicznej tak, aby w przyszłości mogli korzystać różni operatorzy, nie tylko Volta. Teraz niestety chcąc wbić łopatę w jakiś kawałek ziemi, trzeba mieć pozwolenie właściciela (sam o takie pozwolenie prosiłem sąsiadów aby mnie podłączono), a o ile mi wiadomo każdy z Was ma jakiś udział w drogach wewnętrznych. Niestety czytając posty na tym forum można się spodziewać, że nie wszyscy wyrażą zgodę na takie "kopanie".
Co do kosztów przyłącza, pragnę tylko przypomnieć że podłączenie "radiówki" u jednego z lokalnych operatorów kosztuje 200zł a cały koszt instalacji to kawałek kabla od komina do punktu docelowego. Do tego należy doliczyć też koszty Pana, który wejdzie na dach i założy antenę (ok 100zł taką stawkę oznajmił mi operator) co daje 300 stówki!!! My mówimy o koszcie rzędu 400-500zł za który otrzymujemy dostęp do internetu, telewizji i telefonu stacjonarnego!!!
Porównując to z kosztem instalacji "radiówki", anteny satelitarnej to i tak jesteście do przodu, taka instalacja jest na lata i jest praktycznie bezobsługowa!!!
Na koniec, zamiast narzekać i się kłócić proponuję zawiązać grupę naprawdę zainteresowanych osób i postarać się na własna rękę uzyskać wszelkie zgody na ewentualne przekopy a gwarantuję Wam, że Volta na pewno wyjdzie naprzeciw.
P.S. Uprzedzając komentarze, nie jestem pracownikiem Volty lecz klientem z Rolniczej i Pszennej.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nic dodać nic ująć. Deweloper Jak zwykle zrobił coś na odpi... a ludzie z orzeszkiem zamiast szarej masy między uszami się burzą. Ludzie Przewód idzie w ziemi która jest czyjąś własnością i trzeba prosić o pozwolenie właściciela lub zapłacić gminie za dzierżawę 10cm2 miejsca w drodze gminnej jakieś 20zł/ metr bieżący/rok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwaga ! Drogi na osiedlu 7 nieba są waszą wspólną własnością ... i niech się znajdzie jeden paździoch co powie nie..
Nie podoba się wam ? to zapraszam do dewelopera czemu nie wkopał rury teletechnicznej ... koszt gdy to wszystko było polem 4 lata temu był jakieś 18zł/ metr bieżący !!!! Bez wymaganej zgody od nikigo !!!!!!! Tak na was oszczędzają !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skąd te ceny dzierżawy? Czy to dotyczy też przyłączy telekomunikacyjnych, czy sieci ziemnych, czy korzystania z kanalizacji teletechnicznej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z pazerności gminy - za wynajęcie paska ziemi w środku drogi !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
UCHWAŁA NR XXXIV/355/2013
Rady Miejskiej w Żukowie
z dnia 24 maja 2013 r.
w sprawie zmiany uchwały określającej wysokości stawek opłat za zajęcie pasa drogowego dróg, których zarządcą jest Burmistrz Gminy Żukowo
Na podstawie art. 18 ust. 2, pkt 8 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2001 Nr 142, poz. 1591 z późn. zm.) oraz art. 40 ust. 8 i 9 ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (t.j. Dz. U. z 2007 r. Nr 19, poz 115 z późn. zm.)
Rada Miejska w Żukowie uchwala, co następuje:
§ 1. W § 3 Uchwały NR XVIII/191/2012 Rady Miejskiej w Żukowie z dnia 30 marca 2012 r. dodaje się ust. 3 o treści: "Za umieszczenie w pasie drogowym urządzeń infrastruktury technicznej niezwiązanych z potrzebami ruchu drogowego - szerokopasmowych sieci telekomunikacyjnych, ustala się roczną stawkę opłaty za 1 m2 powierzchni pasa drogowego zajętego przez rzut poziomy umieszczonego urządzenia w wysokości 10,00 zł".
§ 2. Wykonanie Uchwały powierza się Burmistrzowi Gminy Żukowo.
§ 3. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego.
§ 4. Uchwała podlega ogłoszeniu na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Żukowo.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie
Adam Okrój
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwonili do mnie właśnie z Orange, że jednak mądre głowy zrobiły naradę w Warszawie i zdecydowali się podłączać internet w Baninie i pociągnąć brakujące kable.

Kwestia jest taka, że mogą obiecać na umowie jedynie 10Mbit/s, a więcej dopiero po podłączeniu i sprawdzeniu jakości sygnału, ale to już jest po podpisaniu umowy i dostaje się wtedy aneks. Oczywiście po zwykłym kablu będzie ciężko więcej (chyba, że będzie mało klientów).
Na razie nie zdecydowałem się, zobaczę co powiedzą w Wave gdzie niby oferują 40Mbit/s

Natomiast dzwoniłem tez do Volty i dopiero w przyszłym roku będą kłaść nowe instalacje, bo już nie mają budżetu na ten rok na to. Będą roznosić ulotki do skrzynek gdy zaczną to robić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w jakiej czesci banina orange chce podlaczyc kable.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pszenna bliżej Księżycowej i boczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.wave.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Wave to nie obiecał z miesiąc temu, że napisze o dostępności w Baninie, tylko "admin" jest na urlopie z okazji Wielkanocy? Miesiac minął i d*pa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie maszt stawiają i postawić nie mogą, druga volta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
!?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cały czas podłączamy, zapraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
które części Banina są podłączane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno mają zasięg na osiedlu Rodzinnym,
sam ostatnio wpiąłem się w ich sieć i przyznam że fajnie to wygląda.
Dotychczas na radiówce miałem 8 Mb/s teraz mam kilkukrotnie większą prędkość.
Generalnie nie byłem na 100% pewny wyboru, ale z drugiej strony nie zmieniając specjalnie opłat miesięcznych zwiększyłem łącze kilkukrotnie i podoba mi się to że na radiówce można wyciągać 20 Mb/s czy 40 Mb/s.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zbieram nazwiska ZAINTERESOWANYCH podłączeniem inwestycji Orange na osiedlach Rodzinnym i Familijnym, zainteresowanych proszę o @ lub telefon
izabela.szczepanska@orange.com
503175132
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a baza danych do GIODO zgłoszona? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobre :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
Oddam umowę z orange (cesja) mam telefon od 1995 i już mi nie potrzebny. Chciałem zrezygnować to mi powiedzieli że mogę dopiero za rok. Jak ktoś chce to oddam. Wiszę na słupku przy skrzyżowaniu pszenna/złota. Ale sąsiednie też nie powinny być problemem. Plan jest prosty podpisujemy cesję i zgłaszasz przeniesienie nr. I już. Czekam na chętnych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odstąpię numer Orange + neostrada ADSL 10Mbit początek pszennej/wjazd do osiedla od strony Algidy.
Jak ktoś zainteresowany proszę o info
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę, że Neostrada nie daje rady, bo więcej chętnych na oddanie tego cuda, kable zbyt często zrywane, czy 10mbitów tylko na papieprze? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
8,5Mbit
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Volta .. 98Mbit Down 20Mbit Up ping 4ms
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko, że Volta nie wszędzie jest i w tym roku nowych kabli nie kładzie (dopiero za rok).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

zależy w którym miejscu - w tym roku nie przewidujemy "dużych" inwestycji w Baninie. Jednak każde zapytanie traktujemy poważnie i staramy się jakoś podejść do klienta kablem, jeżeli jest tylko taka możliwość.

Klientów nam z miesiąca na miesiąć przybywa, problemów z internetem nie ma.

Widać jeden z naszych klientów się nawet pochwalił wynikami prędkości internetu.

Pozdrawiam Jakub D

jdrywa@volta.net.pl
530 568 788
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz Energa kopała rowy wzdłuż Tuchomskiej, szkoda, że nie pociągnęli przy okazi kabla pod neta, czy jest szansa, że Volta wejdzie na tą stronę Banina?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

w tym roku niestety nie przewidujemy inwestycji w tym kierunku. Jednak nie wykluczamy tego w przyszłym roku.

Pozdrawiam Jakub

jdrywa@volta.net.pl
606 230 500
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam gdzie nie ma dostępności światłowodu, powoli wchodzą też radiówki o znacznie sensowniejszych parametrach niż dotychczas.

http://www.speedtest.net/result/5310905210.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Każdwy swoje reklamuje ;)

Pozdrawiamy Pana z WAVE i wklejam scren na poprawę humoru:

http://www.speedtest.net/result/5310966937.png
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzę, że obaj pingujecie do serwerów operatorów, z których usług korzystacie dlatego takie niskie pingi, ustawić inny serwer i wynik się zmieni bo spdedtest zawsze wybiera ten o najniższym pingu automatycznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę bardzo:

Warszawa Orange: http://www.speedtest.net/result/5311257112.png
Berlin IPB: http://www.speedtest.net/result/5311261681.png

Oba niestety po switchu 100mbps, dlatego prędkość mniejsza ;)

U waszystkich naszych klientów działa tak samo, albo podobnie.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to czekam na Was na goździkowej z takim internetem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie jestem osobą z firmy WAVE tylko ich klientem z łączem 40 Mb/s ,
Pan w ofercie podłączenia mi Internetu oczekiwał 1500zł za samo podłączenie, Wave zrobił to za darmo.
Pan oferował parametry 50 Mb/s i myślę że nie podłączacie zwykłym abonentom swojego łącza 520/550.

Jeśli jednak obecnie oferujecie Państwo łącze 520/550 Mb/s w cenie do 70zł i z darmowym podłączeniem, zapraszam do kontynuacji rozmów z zeszłego miesiąca :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Panie drogi, po co te speedtesty skoro jestesmy w tych samych wezlach? Mamy podobne trasy na swiat, tez kilka gigabitowych linkow,jestesmy w triixie. Malo kto hostuje speedtesta na dobrym laczu zeby domknac gigabit. Taki Amelek na marnej radioli hostuje speedtest a pozniej klienci z pakietem 300Mb ( tyle dajemy symetrycznie za 70 zl ) placze ze mi nie wychodzi predkosc...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki Amelek też nie stoi w miejscu, prędkości wzrosną niebawem :)
A co, też wkleję na poprawę humoru: http://www.speedtest.net/my-result/5342111330
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ping 1ms czyli sam do siebie pingujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, testuję wydajność routera :)
Chętnie podłączę każdego kto się do mnie dokopie ze światłowodem - tak się zaczęło 12 lat temu, kilku sąsiadów zamiast narzekać sami zakopali (wtedy jeszcze skrętkę) i działa do dziś (wtedy 10 M, dzisiaj gigabit). Przedwczoraj podłączyłem nowych sąsiadów światłowodem. Ale dobre radio też nie jest złe, instalacje zbiorcze robię już w paśmie licencjonowanym (jako jedyny w gminie Żukowo - można sprawdzić rezerwacje częstotliwości na stronie UKE).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi tyle do serwera AMELEK nie wychodzi :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cierpliwości, czekam na zwiększenie łącza przez dostawcę - aneks do umowy podpisany, piłeczka po ich stronie, niestety konieczna wymiana radiolinii. Jak jeden już zwiększy, będę to samo robił z drugim. Chyba, że w międzyczasie dogadam się z trzecim :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tego drugiego to bym kopnął w d*pe bo to kawał dziada jest :)
A odnośnie dogadywania - kontakt masz. Ale raczej ciężko zrobić tak by byl wilk syty i owca czarna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

do góry