Widok

Kablówka

Czy ktokolwiek słyszał coś o tym jakoby chciano w Baninie podłączyć kablówkę z tel. stacjonarnym i internetem na światłowodach ? Jeśli tak to proszę o jakieś szczegóły o coś takiego do mnie doszło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Z internetem na światłowodach to nawet ja w centrum Gdyni nie mam ;)

Najlepszego Sylla :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
kup antene satelitarna tu kablówek nie ma to nie blokowisko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
nie pytałam się czy jest tylko czy ktoś słyszał o tym że być ma
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, bedzie kablowka w Baninie. Zadzwon do firmy Volta. Maja niby od marca zaczac klasc kable - wygrali przetarg. W Czerwcu juz powinno dzialac.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
na tym forum też o tej ofercie piszą więc może jest szansa
http://banino.phorum.pl/viewtopic.php?f=3&t=38
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś coś wie?
do tej pory cisza, terminy przekroczone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakas firma z wrzeszcza, nie pamietam nazwy, mieszcza sie na ul.do studzienki w gdansku wrzeszczu, rozdawali nawet ulotki, mialo ruszyc w sierpniu, ale ile tego poslizgu nie wiem, wiem ze ul. wspolna w baninie jest okablowana juz z skrzynka i czeka na podlaczenie

pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ma byc firma Volta.
Udalo mi sie do nich dodzwonic. Ponoc maja pod koniec wrzesnia byc dostepni w Baninie.
Uwage, teraz najlepsze: koszt instalacji - 495 zl do 800 zl :) przy umowie na dwa lata.
Troche przegiecie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta...... z tego co sie dowiedzialem takie koszta podobno bo musza zrekompensowac sobie koszta przetargu.....
jak dla mnie kpina....
abonament tez do najtanszych nie nalezy
nie sadze zeby znalezli sporo ludzi za taka kase tym bardziej ze sa firmy w baninie oferujacy internet i niekiedy za podlaczenie sie nie placi
telewizja internetowa tez jest np ipla czy vod
wiec ja bynajmniej nie widze sensu wydawania takiej kasy na kablowke\ale to tylko moje skromne zdanie:)
pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może po czasie obniżą, ale dla mnie to jest cena z kosmosu. Szkoda bo miało być fajnie, a wyszło...:-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech dalej trzymają takiec ceny, to po roku rurka im zmięknie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahha ale cudownie spieprzony biznesplan...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieszkam na Wspólnej ale o żadnych kablach nie słyszałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowe szeregi Eko Bud-u są okablowane bo podczas ich budowy sprawa z tym netem wyszła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co rozmawiałem z handlowcem w Baninie będzie aktywacja kosztowała 495 zł i można będzie ją rozdzielić na raty... . Tyle z dobrych informacji a te złe jak zawsze termin odroczony do października.... także poczekam jeszcze miesiąc i jesli nie będzie to poszukam czegoś innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
500 zl za aktywacje to dobra informacja ?
Pomimo faktu ze w Baninie beda swieze swiatlowodowe instalacje, oferowane parametry lacz internetowych sa slabsze niz w Gdansku gdzie czesc sieci nie jest prowadzona swiatlowodem.
Taka oplata za aktywacje to przy rozlozeniu na rok ponad 40zl do abonamentu miesiecznego :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pewno lepsza niż 800-1000 zł jak było podawane wcześniej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak będzie można rozdzielić koszty na sąsiada pode mną to wezmę, jeśli nie to ja odpadam. koszt instalacji zbyt duży. myślę, że jak zobaczą, że będą mieć mało klientów to zjadą z ceny.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak słyszę że 500zł to bardzo drogo i wygórowana cena to chce mi się śmiać operatorzy radiowi w Baninie żądają 265zł(z własnym montażem)-365zł za antenę i inne gadżety do podłączenia internetu dającego nie więcej niż 16Mb/s... . Rożnica jest 150zł.
Dodam jeszcze że volta podłącza kablówkę i internet który zaczyna się od 25Mb/s a kończy się na 100Mb/s prędkości pobierania...
a jak widzę cenę miesięczną za 10Mb/s -16Mb/s - 110-130zł miesięcznie to czuje się jak bym żył w 2001 roku.... Czasem jest lepiej poczekać i płacić przykładowo 100zł i wiedzieć że żadna burza nie będzie przeszkadzać w korzystaniu z internetu, ale z drugiej strony nie można dać sobie mydlić oczu że będzie........ale za 10 lat :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak słyszę że 500zł to bardzo drogo i wygórowana cena to chce mi się śmiać operatorzy radiowi w Baninie żądają 265zł(z własnym montażem)-365zł za antenę i inne gadżety do podłączenia internetu dającego nie więcej niż 16Mb/s... . Rożnica jest 150zł.
Dodam jeszcze że volta podłącza kablówkę i internet który zaczyna się od 25Mb/s a kończy się na 100Mb/s prędkości pobierania...
a jak widzę cenę miesięczną za 10Mb/s -16Mb/s - 110-130zł miesięcznie to czuje się jak bym żył w 2001 roku.... Czasem jest lepiej poczekać i płacić przykładowo 100zł i wiedzieć że żadna burza nie będzie przeszkadzać w korzystaniu z internetu, ale z drugiej strony nie można dać sobie mydlić oczu że będzie........ale za 10 lat :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
to jest bardzo drogo, bo niektórzy radiowi w przypadku 2/3 domów, nie mówiąc już o szeregu, nie pobierają nic za podłączenie, ja tak miałam;
w dodatku nie mam żadnej umowy, więc mogę w każdej chwili zrezygnować jak mi się "odwidzi";
a z kablówką trzeba podpisać na 2 lata, płacić gruby abonament, jeżeli weźmiesz jeszcze tv, a na początek 500 zł... więc nie uważam żeby to była cena promocyjna, nawet za szybki internet; może po prostu trzeba negocjować z nimi i nie zgadzać się na taką wysoką opłatę, to trochę przejrzą na oczy.
Ale najpierw to niech oni w ogóle to podłączą... bo na razie to pogadać nam tylko zostaje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam internet radiowy, na początku trzeba było zaplacić 200 zł za antene, miesięcznie płace 55 zł, internet śmiga nawet jak jest burza :)
także firma Volta czy jak jej tam jest z takimi cenami mnie nie przekonuje...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Volta była u mnie w lutym 2014 r., że ma działac od kwietnia, potem przyszli w czerwcu, że od lipca będzie podłaczania. potem byli w październiku i dalej nic. Poza tym koszt to przegięcie. Niech spadają.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostałem dzis i formacje iz na pszennej 140 mogą kłaść lada dzien jak to jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lada dzień to może być jutro jak i za dwa miesiące.
Pytałem o instalację na Goździkowej, trzy razy już przekładali terminy. Obecny to późna wiosna cokolwiek to znaczy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

do góry