Widok

Kamienica Bosmańska

Oksywie Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja inwestycji na gdyńskim Oksywiu zapewnia ciszę i spokój; życie z dala od zgiełku centrum miasta, a jednocześnie niedaleko od niego – w dobrze skomunikowanej, zabudowanej od lat części miasta. Kamienica Bosmańska jest trzypiętrowym, dwuklatkowym budynkiem z 34 lokalami. Posesja, na której stoi dom jest ogrodzona i zagospodarowana zielenią. Komunikację wewnątrz budynku, także z podziemną halą garażową, zapewniają windy. Wszystkie mieszkania mają obszerne, dobrze ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nienajlepszy wybór

Zarówno miejsce (plebs i biedota gdyńska) jak i okolica nie najlepsza do zamieszkania, infrastruktura biedna, pobliskie chodniki czy ulice są z lat 70-tych ubiegłego wieku, a pobliska szkoła dla dzieci i jej otoczenie to dramat!. nie mówiąc o braku przyzwoitego przedszkola. Sklepy są małe osiedlowe i Biedronka oczywiście:) Dojazd nie najgorszy z centrum. Przechodząc obok wspomnianej lokalizacji ma się wrażenie że czas się cofnął o pare dziesięcioleci. Nie polecam nawet dla słabo zarabiających.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 30
Zgadzam się z przedmówcą, a mieszkania swoją drogą w tej kamienicy są nie przemyślane.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

A mi się podoba

Ciekaw jestem kim jest osoba która zamieściła pierwszy post. Podejrzewam głęboką frustracje. To ja przytoczę inny opis. Oksywie to najstarsza i jedna z piękniejszych dzielnic Gdyni. Drogi takie jak w całym mieście, niczym nie odbiegają od krajowej normy. Conajmniej dwa porządne przedszkola. Szkoły podstawowe, gimnazja i liceum na nienajgorszym poziomie. Bardzo blisko na plaże, ścieżkę rekreacyjną. Jest gdzie wyjść na spacer, pobiegać. A co do plebsu i biedoty. Jakoś nie kożystam z pomocy opieki społecznej. Oboje z żoną mamy zrobione po dwa fakultety, nieźle zarabiamy, zajmujemy wysokie stanowiska w pracy. Może dla kogoś to mało, jak dla nas sporo.
Pozdrawiam sąsiadów :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Na Wizualizacji trochę przesadzili od strony balkonów Klatki B.

Przecież tam są z 2 metry do płotu od balkonu, a za płotem już prywatna posesja. Za to na wizualizacjach ładne, zielone trawniki :). Ahhh ten Photoshop.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Mam pytanie do klientów Targo

Czy w umowach macie wszyscy Powierzchnię Wewnętrzną Lokalu liczoną według de facto starej normy PN-70/B-02365, chociaż nie jest ona przytoczona, tzn. wliczając do powierzchni lokalu ściany wewnętrzne? Czy próbował ktoś negocjować z nimi zmianę sposobu mierzenia PWL na nowszą normę z 1997 roku?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A z nimi da się negocjować? Musieli by być na podobnym poziomie, a niestety są na niższym skoro na sensowne argumenty odpowiadają: to proszę nie kupować!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje zdanie.

Nie zgadzam się z opinią, iż zamieszkuje tam plebs i biedota. Pycha jest zgubą narodów. Mieszkania są bardzo ładne.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam!

Jedyny minus to okolica. Reszta godna polecenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Eee tam, okolica ma wielki potencjał, szczególnie dla osoby lubiącej spacery - przede wszystkim bliskość morza.
Wciąż pokutuje dawna niechlubna opinia o Oksywiu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

oksywie - historia i klimat

tyle w temacie - nie zamieniłabym Oksywia na żadną inną dzielnicę :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na Oksywiu mieszkam od 5 lat, wcześniej całe życie mieszkałam we Wrzeszcz i bałam sie przeprowadzki do Gdyni. Jednak jak się okazało niepotrzebnie. Spokój, emerytowane sąsiedztwo, blisko sklepy, szkoły full przedszkoli-chyba w tej okolicy najwięcej w Gdyni, ścieżki rowerowe, zieleń no i blisko do morza. Polecam!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry