Widok

Kamienica Lęborska

Przymorze Temat dostępny też na forum:
Kamienica Lęborska powstała w centrum gdańskiego Przymorza. Wokół nie brakuje przystanków komunikacji tramwajowej, autobusowej, SKM. Funkcjonuje też wiele punktów handlowych i usługowych. Są placówki edukacyjne, służby zdrowia, kościół, kino, restauracje i puby. Niedaleko stąd także do morza. Kamienica powstała jako pięciokondygnacyjny budynek z 55 mieszkaniami i podziemną halą garażową. Mieszkańcy lokali na parterze mają możliwość korzystania z przydomowych ogródków. Autorem projektu ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sąsiedztwo

Szkoda, że na wizualizacji nie uwzględniono wstrętnego wieżowca oraz przysłaniania dostępu do światła słonecznego. Budynek jest tak wciśnięty miedzy istniejąca zabudowę, że będzie widać co sąsiad z naprzeciwka ma na talerzu...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie musicie tam kupowac mieszkania , a wstretny wiezowiec nie zaslania swiatla
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A tam zaraz wstretny...

Ja tam mieszkam, moze i jest z zewnatrz lany inaczej, ale za to ma niezaprzeczalna zalete: nie widac z okna wstretnego wiezowca :) Za to z 12 pietra rozciaga sie piekny widok na stara oliwe i wzgorza Trojmiejskiego Parku Krajobrazowego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety mieszkam po sąsiedzku z tą inwestycją, w bloku przy Lęborskiej. Po wybudowaniu nowego budynku - inwestycji Budrosu, nie mam słońca w pokoju przez cały dzień. (wcześniej było to naturalne). I faktycznie będziemy z sąsiadem z tego nowego budynku zaglądali sobie do garnków. :-(((( MAKABRA
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe

Oglądałam ta inwestycje i musze powiedzieć ze kiepsko to wylada, niesamowicie mała działka, okna albo wychodzące na ruchliwa osiedlowa ulice ( dosłownie 1 metr od ulicy) albo na paskudny stary wieżowiec.. Kamienica sama w sobie wyglada jak zwykła stara płyta z nowa elewacja. Budros sie nie postarał ani jesli codzi o bryłę, architekturę ani lokalizacje. Co do jakości to nie wiem ale za taka niska cenę jak dla mnie wątpliwa. Nie będę ryzykować poza tym tak duża ilośc małych upchnietych mieszkań w 1 budynku nie wróży dobrze...mam na mysli ilośc mieszkań kupionych na wynajmowanajem dla studentów a co za tym idzie wszystcy wiemy... halas, imprezy...jednym słowem moim zdaniem niska cena adekwatna do wyglądu i tego co moze oferować ta "kamienica"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ja akurat mieszkam w tym wstretnym wiezowcu i codziennie widze te budowe, wstretny to jest ten blok na sile wcisnety miedzy dwa inne. A cena wcale nie taka niska jak za takie badziewiaste mieszkania. Ja w tym wstretnym blaku mam osobna kuchnie i widoki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

osobna 5 metrowa kuchnia

no faktycznie, pozazdrościć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale przynajmniej kuchnia a te Wasze pokoje 17m z aneksem kuchennym to "luksus" z kredytem do konca zycia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry