Widok

Kanalizacja

Panie wujcie czy na lipowej w koleczkowie doczekamy się kanalizacji bo ani słychać i widać a plan miał być na ten rok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieszcie się że nie macie kanalizacji - szambo wychodzi dużo taniej! Po podłączeniu się do kanalizacji na dzień dobry musicie zapłacić tzw. opłatę adiacencką - bo wzrasta wartość waszej działki, zamontować osobny licznik na ogród ( to nie obowiązkowe ale zdroworozsądkowe i pragmatyczne) a każdy litr odprowadzonych ścieków jest dwa razy droższy niż samej pobranej wody.-Czuwaj!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A w Twoim przypadku ile wyniosła opłata adiacencka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

własnie jakie w ogóle plany na kanalize bo trochę cisza i nie widać żeby w Koleczkowie robili
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku dowiadywałem się w Urzędzie Gminy kiedy planują skanalizować Koleczkowo w rejonie od Braci Liedków. Niestety Urząd poinformował mnie że na chwilę obecną nie ma takich planów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oto co znalazłem na stronie:

http://szemud.pl/artykuly/gmina-szemud-uzyskala-ponad-85-mln-dofinansowania/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Link owszem bardzo obiecujący. Jednak żeby nie okazało się tak jak przy poprzednim rozdaniu że jednym z parametrów uzyskania dofinansowania jest gęstość zaludnienia na danym terenie co automatycznie dyskwalifikuje większość domów poza centrum wioski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Koleczkowo

Elewacja - może mi ktoś kogoś polecić? (6 odpowiedzi)

widzę na domach często elewacja (biała) robi się szybko żółta natomiast na paru domach widzę że...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (123 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....

Zaginął pies Doberman 02.02.16 (10 odpowiedzi)

Pies zaginął w Koleczkowie w okolicy szkoły, pies zachipowany, na uczciwego znalazcę czeka...

do góry