Widok

Karta Benefit - multisport

Czy ktoś ma możliwość dopisania mnie do swojego programu Multisport Plus ? info - 6470mg@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej! Też chciałabym żeby ktoś mnie dopisał, płacę regularnie etc.
Prosze o kontakt:mojemarzenie89@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również byłbym chętny oczywiście za odpowiednią opłata.
http://mangocredit.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co masz na myśli w sensie opłaty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie w pracy są za 81 zł. dla osób towarzyszących, ale niestety mam już 10 osób towarzyszących :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pieprzysz farmazony... na osoby towarzyszącej zawsze jest ta sama stawka i nie można dopisać więcej niż 1 osobę do swojej karty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście, że nie ma limitu osób, zależy to też od umowy jaką firma wynegocjowała z MultiSportem, a stawka dla pracownika to jest 16 zł. a towarzysząca osoba 81 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to w takim razie jak ktoś ma możliwość dopisania jako osoba towarzysząca za 81 zł to z chęcią sam skorzystam :D Płacę tej osobie zawsze 100zł za miesiąc z góry, zainteresowanych proszę o kontakt bikegdansk@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O! A może masz w pracy jakiegoś znajomego, kto nie ma jeszcze 10 osób towarzyszących i mógłby mnie dopisać?;]
Proszę o kontakt: mojemarzenie89@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Boks/sztuki walki (10 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym się dowiedzieć gdzie w Gdańsku najlepiej trenować boks lub jakieś sztuki walki?...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

do góry