Widok

Kasia Puwalska - proszę o opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, Czy któraś z Was słyszała o Pani fotograf- Kasia Puwalska (fotografia ślubna) Jeśli jesteście w stanie udzielić opinii na temat pracy tej Pani to bardzo proszę. Z góry dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
znajomi mieli p. Kasię i byli bardzo zadowoleni ze współpracy, zresztą wystarczy spojrzeć na jej stronę i na bloga, zdjęcia mówią same za siebie :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
szczerze nie polecam!pierwszy raz wystawiam taka opinię.Próbowaliśmy umowić się od ponad miesiąca na sesję (rodzinna, plener z małym dzieckiem). Od samego początku Pani odwlekała ją,kazała dzwonić później. Nigdy nie mogła odebrać tel- odp ,że oddzwoni ale najwyraźniej za każdym razem zabrakło jej odwagi. Odpowiadała smsem proponując inne terminy.Pogoda robiła się coraz gorsza- zimno i deszczowo (Pani wiedziała że mamy małe dziecko). W przeddzień zapowiadanego wreszcie słonecznego i w miare cieplego dnia w którym wreszcie miała być sesja zadzwoniłam i..(Pani oczywiscie bała sie zadzwonic) słysze wymigiwanie się, że według jej pogody (ciekawe jaka to bo wszystkie pokazywały słonce) ma padac, poza tym morko bedzie itp. zaproponowała kolejny tydzien. Oczywiscie dzien był piekny..Kolejnego tygodnia dzwonie -nie dobiera. Dostaje znowu ten sam sms "mam sesje oddzwonie". Oczywiscie...Pani nie oddzwoniła.Napisala sms z propozycja kolejnego terminu. Załamałam rece. Sesja miałą być prezentem na rocznice ślubu naszych rodziców. Przepadło.Mysle ze profesjonalista tak nie podchodzi do klientow. Jesli Pani nie miała czasu lub ochoty na ta sesje mogla od razu powiedziec znalezlibyśmy kogoś innego
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dziwne, że daliście szanse tak długo, ja bym po drugim "olaniu" zaczęła szukać kogoś innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również. Z setek zdjęć przekazanych nam raptem kilka jest fajnych. Reszta to "januszowanie"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry