Widok

Kaszubskie tendencje do rusofobii

W dniu 17.02.2015 roku w szkole podstawowej w miejscowości Głodnica pow. Wejherowski odbył się rosyjski śledzik na Głodnicy. kaszyby spiewali ruskie piosenki bo zapomnieli piosenek rodzimych albo piosenek kaszubskich jest tak mało że nie mają co spiewać.Rodzice uważajcie na swoje dzieci uczęszczające do szkoły w Bojanie czym zajmują się i gdzie wyjeżdżają z kaszubskiego..............aby czasami za jakiś czas nie przyszli z obcymi paszportami i zamiast rozmawiać po kaszubsku zaczną rozmawiać językiem zielonych ludzików.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Lecz się...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Należy bezwzględnie zainstalować rakiety czarnych ludzików w obronie przed atakiem rosyjskich piosenek.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz problemy odwiedź kogo trzeba bo będzie za późno.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie podpisuj się POLAK tylko debil
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dokładnie, POLAK to po prostu GŁUPEK. Debil to określenie medyczne upośledzenia umysłowego, szkoda więc obrażać ludzi zwyczajnie chorych. POLAK niech zacznie od nauki języka polskiego : gramatyka, stylistyka, ortografia leżą... Ponadto warto sprawdzić znaczenie słów bo rusofobia i rusofilia to dwie różne rzeczy. A poza tym ja jako osoba związana z Kaszubami inie życzę sobie by ktoś taki wypowiadał się w moim imieniu i podpisywał się jako Polak, bo to po prostu ŻENADA
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
znajomość języka wroga to wielka wartość.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Smart home (5 odpowiedzi)

Zna ktos kogos co instaluje tego typu rzeczy? Chce sterowac oswietleniem w domu zwlaszcza w...

Siłownia (6 odpowiedzi)

Czy są siłowni w Bojanie albo w pobliżu dla dorosłych i młodzieży?

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

do góry