Widok

Kat. B, instruktor Kazimierz Kepke

Jazdy miałem z panem Kazimierzem Kepke, którego bardzo polecam. Pan Kazimierz wszystko spokojnie i bardzo cierpliwie tłumaczył, przez co same jazdy były całkiem przyjemne. Zawsze można było sobie trochę pożartować, co pomagało w rozluźnieniu się po jakichś drobnych ( i trochę większych :)) błędach za kierownicą. Przede wszystkim to świetny instruktor. Podczas jazd popełniłem chyba wszystkie możliwe błędy, które pan Kazimierz skrupulatnie wyłapywał i komentował. W efekcie egzamin udało mi się zdać za pierwszym razem.
Teorii uczyłem się w formię e-learningu, który zajął mi łącznie 36 godzin. Taka forma średnio przypadła mi do gustu, głównie ze względu na rozplanowanie slajdów prezentacji. Slajdów jest dużo (na oglądanie każdego trzeba poświęcić ok. 15 sekund), a często nie wnoszą zbyt wiele nowych informacji, przez co gdybym miał uczyć się teorii jeszcze raz, pewnie wybrałbym wykłady.
Szkołę gorąco polecam, panie w sekretariacie również miłe i pomocne.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 6
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Witamy serdecznie Panie Arturze i bardzo dziękujemy za taką wspaniałą opinię. Pragnę wyjaśnić iż czas około 15 sekund pomiędzy slajdami wynika z ustawowego obowiązku odbycia minimum trzydziestu godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry