Widok

Katarek i kaszelek u 3 miesiecznego dziecka- co robic??

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny moj maz zniosl nam do domu jakies chorobsko i widze ze moja Mala juz zaczela pokaslywac:/ wczoraj wieczorem zauwazylam glutki w nosie wiec uzylam fridy. Goraczki nie ma. Slyszalam ze spacer dobrze dziala na katar, ale ona tez lekko kaszle wiec nie wiem. Co robic zeby pozbyc sie chorobska i nie pozwolic mu sie rozwinac??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro pokasłuje to ja bym poszla do lekarza, żeby osłuchał. Jeśli chodzi o katar to faktycznie świeże powietrze ułatwia oddychanie i spokojnie można spacerować z dzieckiem, dobrze jest nawilżać nosek roztworem soli morskiej no i fridowanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ja tez mam z tym problem, strasznie charczy widac ze przeszkadza katar w oddychaniu, friduje ale boje sie ze moge jej zaszkodzic bo czytalam ze wcale nie jest takie to dobre ze moge jej uszkodzic blonkę śluzowa, ( moja mała ma 1.5 miesiaca) smaruje mascią majewrankowa pod noskiem, woda morska w spray, i friduje często i ciągle zastanawiam się czy nie za często, tylko jak ma ten gęsty katar zejśc:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nasz synek zaraz po porodzie zaczal kichac i miec glutki w nosie wiec od razu pobieglam do lekarza i okazalo sie ze to normalne i nic mu nie jest. Skoro Twoje dziecko nie mialo tego wczesniej to bym jak najszybciej poszla do lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko ze ona kaszle tylko raz na jakis czas ale wiecej niz zwykle, boje sie bardziej zeby to sie nie rozwinelo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może iść do lekarza??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak pokasłuje to najlepiej od razu do lekarza, bo z takim maluszkiem to nic nigdy nic nie wiadomo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idz szybko do lekarza! Ja zbagatelizowalam katarek u mojej 2 miesiecznej wowczas coreczki i skonczylo sie na obustronnym zapaleniu ucha:(
a co do rad "domowych" jak ma katarek to pod lozeczko od strony glowki podloz np ksiazke zeby glowka byla nie co wyzej.
Rozgnies zabek czosnku i powiez przy lozeczku przy buzce zeby wdychala dzidzia.
wietrz czesto pokoj oczywiscie wtedy dziecko przenies do innego pokoju.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm.. mój młody tez ma katarek..nie mam zielonego pojecia skad..friduje, aplikuje sól morską, masc majerankowa i czosnkiem tez walcze...jak długo to moze potrwac?? tak czytam ze swieze powietrze dobrze robi na katar..a ja unikałam wyjsc z młodym bo niby "przeziebiony" to dzis tak ładnie wyjde z nim chyba na troche:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

Pit 2023 (3 odpowiedzi)

Czy ktoś rozliczył się i już otrzymał zwrot? Interesuje mnie II US w Gdyni i Wejherowo

do góry