Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
michal - opinia wątek zamknięty wspaniała atmosfera i kazania księdza proboszcza
~michal
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2014

klimat tworzą ludzie... wątek zamknięty a w Katedrze wspaniale prowadzi Mszę Św. m.in ks Waldemar, poranne czytania...
~parafianin
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 marca 2014

skandal wątek zamknięty SKANDAL!!!!!!!!!!!! W sekretariacie dowiedziałam się, że moje dziecko nie...
~ja
30

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

koncert organowy z zakłocerniami wątek zamknięty często bywam w katedrze na koincertach organowych z grupami . kiedy grupa...
~przewodnik
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Dobrze ale... wątek zamknięty Bardzo mi się podoba nasza katedra, ale poza koncertami i architekturą wrak w...
~Henryk
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

Miejsce wywołujące dreszcze... wątek zamknięty Na Mszy Świętej byłam tylko raz, ale było tak pięknie, że z pewnością jeszcze...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Katedra wątek zamknięty Chociaż mieszkam na Chełmie staram się jak najczęściej bywać w Katedrze,...
~Joanna Gucewicz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Pięknie w Katedrze wątek zamknięty Właśnie wróciłam z Apelu Jasnogórskiego, jest to wielkie przeżycie. Nastrój w...
~stara parafianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 maja 2011

przepiękny kościół wątek zamknięty PO REMONCIE WSZYSTKO W NIEJ ODŻYŁO DAWNYM BLASKIEM, ORGANY JESZCZE PIĘKNIEJ...
~natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2011

Pseudo ochrona wątek zamknięty Jestem fotografem amatorem, pan który spaceruje po katedrze i dogląda...
~Tom
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Katedra przyniesie nam szczęście :) wątek zamknięty 3 lipca 2010 o godzinie 18.00 przyrzekaliśmy sobie dozgonną miłość i wierność...
~Ewelina i Krzysztof Ośmiałowscy
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 lipca 2010

znowu wątek zamknięty wróciłem wczoraj do 3miasta pierwsze kroki skierowałem do Katedry po 19 lecz...
~massatom
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2010

cudo wątek zamknięty Katedra przecudnej urody. A organy!!!! Nie ma piękniejszych na świecie
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2010

Monika - opinia wątek zamknięty jestem parafianką Katedry byłam tu ochrzczona , miałam tu pierwsza komunię...
~Monika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 stycznia 2009

:) wątek zamknięty Byłam w katedrze tylko raz , a już ją kocham ;D
~Martynka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

15

wątków

do góry