Widok

Kawiarnia-pub

Witam. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad własną działalnością gospodarczą, a mianowicie nad otwarciem w Bojanie miejsca, w którym można się spotkać, a mianowicie dla ludzi w każdym wieku. Miałaby to byc kawiarnia w dzień (z wypiekiem domowych ciast) zaś wieczorami pub dla młodszych mieszkańców wsi. Czy uważacie, że to dobry pomysł? Moim zdaniem brakuje takiego miejsca w Bojanie. Czy byłoby zainteresowanie takim miejscem?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Już było coś podobnego i padło.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
dużo zależy od lokalizacji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja co prawda dopiero przyszła mieszkanka Bojana, ale fajnie by było mieć, gdzie usiąść na dobrą kawkę :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
jesli znajdzie sie tam miejsce gdzie dzieci takze moga sie pobawic było by super i oczywiście ceny zeby nie były kosmiczne!! niema miejsca gdzie w pomieszczeniu dzieci moga się bawic jak baseny z piłkami itp przydałoby sie u nas
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja jako mieszkanka Bojana uważam że to super pomysł. Faktycznie mi też brakuje takiej kawiarenki w Bojanie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak najbardziej za! Miejscowość się rozrasta, a żeby gdzieś do kawiarni /pubu się udać, trzeba zjeżdżać niestety do 3miasta :( Przydałoby się coś na miejscu. W dzień na kawę, wieczorem na piwko ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podstawa to dobre miejsce w centrum
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie jest centrum?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponoć w Nestorze jest kącik dla dzieci i ogródek zamknięty , nie kiepska kawa jak na wioskowe warunki . A tak z ciekawości to czemu zamknięto Pub,który był ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Był chyba chętny na wynajem pomieszczenia, a to łatwiejsza kasa od prowadzenia interesu. :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://slowcafe.pl/o-nas/
Super pomysł! Proponuję zajrzeć na powyższą stronkę, mają fajne warsztaty za 20, 30 zł dla dzieciaków, mam, joga, zajęcia muzyczne dla maluszków, ozdoby świąteczne, ceramiczne, mega dużo ciekawych pomysłów, pyszna kawa i zawsze 1, 2 pyszne, świeże ciasta. Gdyby u nas stworzono takie miejsce, myślę, że znalazłoby się wielu chętnych :) Trzymamy kciuki!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jo, PUB z browarkiem by się przydał. No i bilard obowiązkowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Kolekne lanie aswaltu w Kielnie (34 odpowiedzi)

3,2 mln zł też z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczymy na zdanie Kielno - Kowalewo.

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

Zakup bliźniaka (30 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

do góry