Widok

Każdy ma Internet, mam i ja (czyli dostawcy Internetu)

Chciałbym rozpocząć otwartą dyskusję na temat dostawców internetowych w Matemblewie.
Sam korzystam z usług internetowych oraz telewizyjnych firmy Biall-Net, lecz ciężko stwierdzić czy oferują oni najlepszą ofertę bez poznania opinii innych osób.

Z tego co sam zaobserwowałem to każdy operator ma niekiedy problemy z awariami w różnych rejonach Moreny, bądź Matemblewa.
Prosiłbym Państwa o podzielenie się wrażeniami z odbieranych usług takich jak Internet, Telewizja Analogowa oraz Telewizja Cyfrowa (która w niedalekiej przyszłości całkowicie zastąpi analogową). Przede wszystkich chciałbym poznać Państwa opinię na temat:
- rzeczywistej prędkości Internetu,
- częstości awarii,
- cen usług dostosowanych do długości umowy,
- przystępności umowy oraz np. ilością kanałów w telewizji.

Mówimy tu o dostawcach stacjonarnych takich jak Biall-net, Turmak czy Jarsat, a nie dostawcach telefonii komórkowej ;)

Serdecznie zapraszam do uprzejmej dyskusji, jednak nie należy obawiać się wyrażania skrajnie negatywnych opinii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pro-internet.pl/ - od nich odradzam szczerze, fatalna jakość połączenia, bardzo częste problemy techniczne, fatalna obsluga klienta (a po 16 i w weekendy brak całkowity - padnie Ci internet w sobotę o 13? To nie licz na jakąkolwiek reakcję do poniedziałku).

Najgorsza firma, z jaką miałem doczynienia do tej pory.

Stan na 2015/2016.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Matemblewo

Matemblevo (3 odpowiedzi)

Matemblevo sąsiadować będzie z niską, szeregową zabudową ulicy Dolne Migowo, przy której...

do góry