Widok

Kiedy kanalizacja?

Zaczęła sie zima ciekawe kiedy ruszą prace związane z kanalizacją Banina a konkretnie Pszennej i Źródlanej oraz przyległych bo na nie wiadomo czy na początku wiosny ruszać z pracami w ogrodzie czy sobie dać spokój bo i tak wszystko rozkopią.Proszę o dyskusję
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież dopiero został ogłoszony przetarg na projekt kanalizacji a nie jej wykonanie. Jeśli cokolwiek się ruszy w przeciągu dwóch lat to będzie dobrze. Zawsze możesz sobie już wykonać przyłącze koło szamba a później tylko to połączyć razem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś przytuli kase - bo na Pszennej jest już kanalizacja więc kto na tym przytnie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
To, że jest u Ciebie, nie znaczy, że jest u wszystkich. Mieszkam na Pszennej i co 3-4 tygodnie wzywam szambiarkę. Mam nadzieję, że prace projektowe sieci kanalizy zakończą się szybko i ruszą prace ziemne...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
wykonana ma być w ciągu dwóch lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkam przy prywatnej ulicy. Czy ktoś z Państwa się orientuje, czy w tej sytuacji Gmina też położy kanalizację?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
za 5 lat. na razie gownowóz. powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukam klucza z odpowiedzią na moje pytanie w Twojej wypowiedzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
klucz jest tu smutny. 120 zl x 2 w miesiacy i x12=ok 3000 zl. a dodatkowo szok estetyczny - zaglądanie do dziury (przynajmniej niektórzy), szok kulturowy- w miescie było inaczej; była kanalizacja. I jeszcze poczucie krzywdy- miala być kanal. do 2017, a będzie do 2020. a jeszcze szok techniczny- jak wybije stolec.
czas wracac do domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
No to masz szambo bardzo male lub rodzine 40 osobowa szambo 10m3 wywóz raz na 1.5 miesiaca koszt 90 lub 100 zl czujnik zapelnienia 100 zl jednorazowo przelicz jeszcze raz zapytaj sie ludzi co maja kanalize ile placa kolega 250 zl co 2 miesiace
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba się nie myjesz i nie kasztanisz. tak, rodzina 52 osoby, ostatnio 2 zmarly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
to ja proszę o ten namiar na wywóz szamba za 90-100zł, bo jakoś ja płacę 120zł i żadna ze znanych mi firm nie bierze mniej
i proszę też o rady jak to zrobić żeby 10m3 wywozić raz na 2 miesiące, bo przy 3osobowej rodzinie wywozimy co miesiąc, przy rozsądnym użyciu wody, po prostu mieszkamy, gotujemy i myjemy się
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
też poprosze o namiary na wywóz za 90 zeta, ja opróźniam średnio co 5 tygodni 10m3 przy cztero osobowej rodzinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"kubus" kasztani na pole, a myje się podczas deszczu. wywozi sam (50 zł za pomoc w wyciąganiu z szamba, 50 zł benzyna do zukowa oraz środki zapachowe)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po co te teksty prostaku
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To czemu kłamiesz? Jak normalnie się myjesz i zużywasz wodę (3 osoby) to nie ma możliwości żeby wywozić szambo rzadziej niż 1 x miesiąc. No chyba, że masz dziurawe szambo cwaniaku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
No chyba, że macie szamba różnej wielkości ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co za typ szamba nie mam dziurawego i nie mam powodu aby kłamać szkoda ze nie możesz zrozumiec tego . Dobra zmywarka plus krany z ustaleniem temperatury ze po odkreceniu masz wode odpowiednia nie krecisz aby dobrac temp. I czujnik w szmbie aby nie wywozic za szybko tylko jak bedzie max pralka ktora bierze malo wody i juz masz oszczednosc po roku ci sie wszystko zwraca . Normalnie uzywamy wody jak ty nie leje wody do wanny 180 cm po beret dla jednej osoby jak bedzie kanaliza to jak ktos bedzie lal wode bez opamietania to wyjdzie nawet i 300 zl na 2 miesiace
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Była lista ulic ktore obejmuje projekt - przy okazji spotkań z mieszkancami na ten temat. Część prywatnych dostanie. Radzę poszukac na radabanino.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Położy bez dodatkowych kosztów jedynie narzucą opłatę adiacencką kwota około 1000zł w zależności od powierzchnia działki. Własność drogi nie ma w tej sytuacji znaczenia, jedynie właściciel/zarządca musi wyrazić zgodę na przeprowadzenie sieci przez jego działki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź. A co jeśli właściciel drogi nie wyrazi zgody?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pociągnij przez działkę sąsiada ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra. Podaj adres. Przyjdę dogadać temat i spisać umowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś czas temu zdecydowałem się skorzystać z oferty firmy Świat Instalacji Grzewczych, która wykonała dla mnie odtykanie rur w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wszelkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

brawo pan bot, nikt tak rury nie odetka jak ty zatkasz ;p no i nagroda złotej łopaty za algorytm wybierania wątków
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

do góry