Widok

Kiedy rekrutacja do przedszkoli 2014?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Jestem nowa w temacie. Moj syn w przyszlym roku w polowie listopada skonczy 3 latka, chce go zapisac do przedszkola. Nie mam pojecia od czego zaczac i jak to sie odbywa. Poza tym nie wiem tez czy dla niego to nie bedzie za wczesnie, czy moze lepiej zapisac go od 2015? Czy ktoras moze cos doradzic w tym temacie? Od razu napomkne ze mlody poki co nie mowi i nie robi na nocnik co wiem ze jest wymagane miedzy innymi.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rekrutacja elektroniczna zacznie się pewnie marzec / kwiecień 2014. W Gdańsku (bo Gdynia ma inne terminy chyba).
image[/url]
image[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja z Gdyni wlasnie...
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdyni co roku było trochę później niż w Gdańsku-kwiecień/maj. Najlepiej zadzwoń do pierwszego lepszego przedszkola i się wszystkiego dowiesz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, Moja córka poszła do przeszkola kiedy miała 2,5 roku. Pierwszy tydzień był ciężki, rano płakała kiedy ją zostawiałam. Dodam, że była ze mną w domu przez 2 lata. Potem przez chwilę była niania, ale to było jak porażka. Krzywda jej się niby nie stała, ale naprzód też nie ruszyła... niestety... Kiedy zaczęła przedszkole wszystko się zmieniło. Było łatwiej kiedy rano zaprowadzał ją tata, bo odważniejsza była :-) Ale tak czy inaczej oswoiła się szybko. W tym roku (jako 4-latka) zaczęła chodzić do nowego anglojęzycznego przedszkola w Gdyni na Moniuszki (Na Wgórzu św. Maksymiliana), Gdynia International School. To rewelacyjne anglojęzyczne przedszkole. Po miesiącu nauki widzę SIEDMIOMILOWE KROKI, jakie stawia moja córka. Bez przerwy mówi po angielsku, wraca do domu i pierwsze co mówi, to że chce jeszcze poćwiczyć literki. Zaczęła czytać pierwsze słówka. Sama się ubiera. Widzę też kiedy ją zawożę, że robią mnóstwo inspirujących rzeczy. Wpajają dobre zasady, a ona przenosi je do domu:-) Jak wpoić dziecku dobry nawyk częstego mycia rąk...? Dzieci na art&craft malowały i ozdabiały wielką bakterię:-) Efekt osiągnięty :-))) córka pamięta i poucza, że bakterie sa malutkie i ich nie widać, ale mogą być na rączkach. Wzrosło zużycie mydła, ale to nie problem! Miejsce szczerze godne polecenia. Ja mam mniej stresu, bo wiem, że moje dziecko jest w dobrych rękach (To zasługa Pani Oli Majewskiej-Kukawskiej, która jest rewelacyjnym pedagogiem!!!)! Widzę, że rozbudziła w niej chęci i zapał do nauki, co ogromnie cieszy. Grupka jest mała, ale wiem, że mają jeszcze ostatnie miejsca i chyba będa robić następną grupę od stycznia 2014. (http://www.gis.gdynia.pl )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jeszcze dodam, że synek jeśli trafi do przyjaznego miesjca, to bardzo szybko zacznie mówić, bo kontakt z rówiesnikami z pewnością pomoże. a co do pieluch, to tu wszystko zależy... Jeśli zaczniesz gdzieś już teraz, to w miejscu, w którym będzie porozumienie z wychowawcami i uzgodnicie jak postępujecie w tym oduczaniu od pieluch. Jeśli Ty będziesz próbować, a w przedszkolu nie będą Cię wspierać, to proces będzie się ciągnął długo.. Trzeba po prostu od razu próbować się dogadać w tej kwestii...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
http://dziecko.trojmiasto.pl/Kiedy-rusza-rekrutacje-do-trojmiejskich-przedszkoli-n77232.html

Sopot - 10.03.2014 do 14.04.2014

Gdańsk - 02.04.2014 do połowy maja 2014

Gdynia - maj 2014
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdynia, jak zwykle ostatnia :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mama 2009, pytanie w watku bylo " kiedy rekrutacja do przedszkoli 2014"
A nie reklame przedszkola.
U mnie na wsi za Wejherowem, rekrutacja do przedszkola zaczyna sie od 1 marca:-) dzis dzwonilam i sie spytalam:-))
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

Obniżenie /wypadanie macicy (1227 odpowiedzi)

Dziewczyny, które macie obniżenie /wypadanie macicy jak sobie radzicie? Ćwiczycie czy operujecie...

do góry