Widok

Kiedy rezerwuje się termin w kościele? Oraz rozpoczyna formalności?

Wesele Temat dostępny też na forum:
hej

mam pytanie, kiedy mniej wiecej powinno się skontaktować w celu rezerwacji terminu? z racji tego że mieszkam za granicą napisałam emaila z pytaniami m,in o mozliwosc rezerwacji terminu i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Co prawda ślub jest za rok, ale wydaje mi sie ze tez powinno się to wczesniej umówić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy ślub w sierpniu a rezerwowalismy we wrześniu zeszłego roku jak ksiądz miał już kalendarz na nowy rok w tedy ksiądz zapisał w kalendarzu godzinę i nasze dane i kazał przyjść 3miesiace przed ślubem i w tedy zaczęliśmy załatwiać formalnosci:)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chciałam termin na maj 2016, byłam pare dni temu w kościele i kazali przyjść w pazdzierniku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki dziewczyny, czyli muszę skuteczniej próbować skontaktować się z kościołem, może faktycznie jesień to najlepszy okres, już po wakacjach i najgoretszym okresie slubów:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry