Widok

Klijentka - opinia

Troche rozczarowana podejścia do klijenta niz sama usługa! Pana Szymona odwiedzam zawsze kiedy jestem w Polsce od ok 4 lat . Z usługi byłam zawsze super zadowolona. Moge wręcz powiedzieć ze Pan Szymon ma rękę do moich włosów ( długie , mega gęste i do tego kręcone ). Zawsze dobrze sie układały i dobrze cię czułam choć należę do tych "wymagających i trudnych klijentek " . Niestety ostatnim razem miałam niemiła niespodziankę . W dniu wizyty wczesnie rano zadzwoniłam zapytać czy mogłabym wymienic termin poranny na późniejszym czasie ( wypadek losowy) poczym okazało sie ze nie widnieje na liście terminów w tym ze dniu - ani w żadnym innym . Wprawdzie okazało sie ze w miedzy czasie został wprowadzone oprogramowanie do którego zostały wprowadzone "wszystkie umówione terminy " wszystkie poza moim. Mało tego Pan Szymon nie był w stanie mnie przyjąć w najblizszych 2 miesiacach ktos z Team obiecał mi ze jeszcze w tym tygodniu oddzwoni do mnie jak tylko ktoś odmówi termin. Po dzień dzisiejszy nie otrzymałam telefonu :( choć minąło juz pól roku a ja bylam zmuszona skorzystac z usług konkurencji!
Moja ocena
Hair Gallery kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 5
 
jakość usług: 5
 
kreatywność: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
po pierwsze: "klientka". po drugie - nie ma to jak wylewac zale na forum gdy jest sie stalym klientem i do tego zadowolonym...
inna zadowolona klientka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry