Widok

Klimakterium ...i już

Klimakterium... i już Temat dostępny też na forum:
Opinie do spektaklu: Klimakterium ...i już.
Spektakl Teatru Rampa
Klimkterium i... już

(coś między kabaretem, musicalem a farsą)

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to ...
Przejdź do spektaklu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gabi

SUPERRRRRRRR spektakl.Byłam na nim w Warszwie.Usmiałam się do łez. Fantastycznie zagrane role kobiet przez nasze najlepsze aktorki. Polecam paniom w różnym wieku.
popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 7

ojej

pssstt...nazwałaś skrótem swojego imienia tytuł wypowiedzi...gratuluję inteligencji
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

inna obsada

Z informacji uzyskanych w Filharmonii w obsadzie są tylko panie: Elżbieta Jodłowska, Krystyna Sienkiewicz, Grażyna Zielińska, Elżbieta Jarosik. Nie ma pani Cembrzyńskiej ani Szykulskiej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

i sie ciesz

to najlepsza obsada. poza tym jak moga wystepowac w 6 jak bierze udzial w spektaklu tylko 4 :p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo ffAJNA SZTUKA.Dawno tak się nie ubawiłam.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 3

WESOŁE BABECZKI

Przedstawie super. Wybieram się drugi raz.Żeby w życiu podejść do TEGO w ten sposób!!!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zapewne ciekawa sztuka ale 90zł plus koszty dojazdu to ponad 100 zł

Niestety na 1,5 godzinną rozrywkę wydać 100 zł od osoby (czyli para 200zł) to przekracza mój budżet. Tak propagujecie kulturę a ceny biletów są jak dla mnie zaporowe. Nie lepiej obniżyć bilety i grać przy pełnej sali (bo śmniem wątpić czy połowa miejsc jest zajęta).
Wg mnie powinnna cena biletu do teatru byc 2 razy wieksza niż do kina czyli ok 40zł.

Klimakterium tej sztuki przewiduję ;)
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 32

Cena skandaliczna.

Byłam na tym spektaklu i sala pękała w szwach... niestety. Niestety, ponieważ ceny przez to na pewno nie będą niższe. A stety, ponieważ mimo wszystko ludzie chodzą do teatru. Inna sprawa, że średnia wieku w takich miejscach to 60 lat: biznesmeni z żonami, bogaci emeryci itd. Bo jaką młodzież stać na takie rzeczy? Tylko taką, której wejście funduje teściowa - tak ja mi ;)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

No i jak tu nie wierzyć, że robione jest wszystko, by młodziez wyrosła nam na tępych obywateli łatwych do rządzenia nimi.

Przecież to aż bije w oczy!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fakt, ceny są wysokie, ale nie przesadzaj, że przy normalnej pensji nie można sobie pozwolić na wyjście chociażby raz na rok. Bilet do teatru 70-100 zł, a spójrz na ceny biletów do kina? Gdzie sztukę grają aktorzy i potrzebna jest masa osób do obsługi, a film tylko się odtwarza.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

pomimo wysokich cen - bilety rozchodzą się jak bułki i często ich szybko brak

zapomnisz o cenie bo jakość rewelacyjna :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

zapewniam, że na każdym spektaklu sala jest cała zapełniona
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

też się zastanawiam, dla kogo te ceny, bo przeciez nie dla budżetówki

no cóż...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

SUPER

wszystkie miejsca zajęte !!!!!!!!!!!!!!!!!!rewelacja warto wydać te pieniadze !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

bilety po 60 zł

proszę kupić bilety po 60 zł
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Masz rację i nie masz. Masz w tym,że ceny na widowiska kulturalne w Polsce są bajońskie i to jest fakt,większość ludzi na to

o to chyba chodzi,żeby społeczeństwo się uwsteczniło i zaanafalbetyzowało.TV zawsze tanie więc dotępne dla każdego, a kto ogląda, ten przeminia się w intelektualnego pancernika... Natomiast niemasz racji co do frekwencji,chodziłam na drogie sztuki (Skrzypek na Dachu w Muzycznym bilety 150 zł, czy w Operze Mens Only nie pamietam ile),ceny kosmiczne a ala pełniusieńka. W społęczeństwie jest przepaść materialna,albo niektórzy jak by wolą iść rzadziej ale iść i wydać te krocie. Smutne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

to kup za 60zł! Nikt Ci nie każe siedzieć w pierwszym rzędzie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

no cóż

dla biedoty z plebsu to nie jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bomba spektakl:)

Juz baaaardzo dawno tak sie nie ubawilam:)
Bede wszystkim polecac tę sztukę.
Koszt fakt wysoki, ale warto.
Każda Pani i Pan znajdzie tam coś dla siebie, i sam z siebie tez się pośmieje.
Gorąco polecam!!!!!!!!!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 8

ceny biletów

Rozczaruje Cię - ale nawet przy takiej cenie biletów zawsze jest pełna sala ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie koncerty???!!!

Myślałam, że w filharmonii słucha się muzyki, różnej klasycznej, nowoczesnej, odlotowej, rockowej, ale muzyki!!! Tu powinien być codziennie grany jakiś koncert ambitny lub mniej, ale koncert!!! Nie mam ochoty "oglądać" czy słuchać babskich problemów, żeby się odchamić. O klimakterium mogę poczytać w poczekalni u ginekologa lub w babskiej prasie. DEGENERACJA!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 41

wystarczy

wystarczy, że pójdziesz na każdy koncert, który grają a będziesz odchamiona na maksa. A "klimakterium ... jest świetne jak byś obejrzała to zmieniła byś zdanie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

filharmonia

a Teatr Muzyczny to nie filharmonia....i właśnie dobre miejsce na koncerty oraz na takie sztuki...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

odchamiani jest Ci potrzebne

może przestań zastanawiać się co i gdzie powinno być grane a zacznij chodzić na przedstawienia, bo z Twojego wpisu wynika, że odchamianie jest Ci niezbędnie potrzebne, pomijam fakt, że teatr muzyczny i filharmonia to nie to samo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

bommmmmmmmmmmmmboooooooooooooooooooonierko

idż się przegalopuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nikt Ci nie karze chodzić na takie spektakle,jest wybór.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

idę jeszcze raz

świetne przedstawienie, byłam rok temu i wybieram się jeszcze raz
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

dołączam do bedzio

ja byłam chyba dwa lata temu i idę również jeszcze raz.Przedstawienie jest ekstra,gra aktorek rewelacyjna a tematyka wyjatkowo życiowa.
A bombonierka niech siedzi w domu , z gazetą w ręku i czeka na swoje "klimakterium'.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1

byłam wczoraj w Kutnie na spektaklu............................................

No rzeczywiście można się uśmiać, gra aktorek znakomita, świetne teksty tylko
faktycznie przeciętna Polka tego nie obejrzy .Ceny biletów wysokie / ja płaciłam 70,00 zł ale to i tak dużo dla wielu osób/. Koszt biletu w granicach 40-50 zł to zdecydowanie wystarczająco....................Mimo wszystko gorąco polecam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proszę Więcej

Co dobre to nie dostępne. Niestety biletów brak.Dlaczego tylko jeden dzień jest grany spektakl?Mam nadzieję ze jeszcze w tym roku powtórzycie
pozdrawiam wgraszka
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kilmakterium

Na czym polega patronat miasta? Czyżby na zadziwiająco wysokiej cenie za bilety!!!!
Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

co oni wiedza

o klimakterium do palestyny nich jada pisac teksty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

właśnie wróciłam ze spektaklu , dawno się tak nie uśmiałam, fantastyczna obsada i teksty,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zofia

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!
Byłam na spektaklu w Toruniu i pod koniec sztuki nie miałam siły się śmiać. Było to "ponad moje siły". Nie pamiętam kiedy tak bardzo się ubawiłam. Spektakl wspaniały, a wykonawstwo........................co tu dużo mówić, nie do ocenienia!
Bardzo Paniom gratuluję i zazdroszczę kondycji w tym "klimakterium"!!!!!!!!!!!!!!!!!! Serdecznie pozdrawiam, życząc zdrówka. "Amazonka" z Torunia
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

chyba miało być "przecenienia" ;)

kogoś trochę poniosło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

SUUUPER!Byłam w Kaliszu i chętnie zobaczę raz jeszcze. Polecam wszystkim, niezależnie od wieku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

REWELACJA ..... byłam na spektaklu wczoraj w Bielsku-Białej. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klimaktrium...

Tylko ,że biletów od samego początku BRAK:(:)Chętnie kupię...proszę o kontakt :kasia_m7@tlen.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pfffff.......

Ja bylam na spektaktu gdzie cena biletu to 100zl lub 120zl, w zaleznosci od miejsca. Cala sala pelna. Ani jednego miejsca wolnego!!! Byl to teatr muzyczny w Gdyni. Cena uwazam, ze byla odpowiednia. Sztuka ma swoja cene. I nie neguj nie znajac sprawy, tylko dlatego, ze nie masz nie wystarczajacych fundusz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupię bilety

Chętnie odkupię bilety jeżeli komuś zmieniły się plany an 10 maja. Proszę o kontakt na anna_mm@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chetnie bym poszla na ten spektakl gdyz mimo 26 lat rowniez mam klimakterium ale nie ma biletow a cena powala na kolana
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

malomiasteczkowy

temat dla malomiasteczkowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Czyzby tylko malomiasteczkowe przechodzily klimakterium, gratuluje pogladow i wspolczuje osobom towarzyszacym w zyciu!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dół

gra aktorek - super !! Ale treść niestety przygnębiająca - dla babci po 60- tce !! Poszłam na spektakl w "dołku" i w takowym wróciłam . Może gdybym miała 20 lat mniej........................
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odbior spektaklu zalezy wylacznie od osobistego podejscia do zycia. Propopnuje wiecej optymizmu!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana Jago

Licho z Tobą, jeśli masz dołki - lepiej być po 60-ce i żyć pełnią życia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super zabawa

Jestem gościnnie na Wybrzeżu i wczoraj byłam na spektaklu Klimakterium w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Mogę wszystkim polecić ten super spektal - śmiechu od ucha k uchu oby takich spektali było więcej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super

Nie jestem kobiętą, nie jestem po 60-ce, nie mam napadów gorąca, ale zabawa była super!
Występy wokalne zdolnych gwiazd, dobre teksty zdolnych pisarzy, werwa miłych aktorek dały wspaniałą zabawę również facetom, chociaż nie zasiadło ich zbyt wielu.
Polecam tym, którzy lubią przegląd dowcipów wielu z wielu lat zebranych i przedtawionych w jednym spektaklu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szanowna pani, wszystko przed pania. Bedac na spektaklu miala Pani namiastke przypadkosci wieku po 60-tce. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

rewelka

bylam 10 maja to byl prezent urodzinowy od moich siostr i stwierdzam ze to najlepszy prezent ever nawet mam ksiazke p.Sienkiewicz i plyte z piosenkami ze spektaklu z autografami :D spektakl bardzo mi sie podobal mimo ze daleko mi do tematu sztuki:) mam nadzieje umiec podejsc do czekajacego mnie dopiero problemu z takim humorem:) polecam kazdemu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam

super polecam iść i obejrzeć .uśmiałam się nieżle:):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

3 bilety do odsprzedania na KLIMAKTERIUM 20 czerwca 19:15

mam 3 bilety do odsprzedania na KLIMAKTERIUM na 20 czerwca 19:15, kupione przez internet (85 zł/szt) dla całej rodziny, ale cześć się wykruszyła. Monika moniasni@wp.pl tel.889485385
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

niemożliwe

Niemozliwe stało się mozliwe.Udało mi sie wreszcie kupić bilety na ten spektakl.
Juz sie cieszę na ten niedzielny spektal.Po nim przekażę moja opinię,mam nadzieję
iz będzie taka jak większości widzów.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniał:))

:))) byłam na tym spektaklu dwa razy, ubaw po pachy i wspaniałe aktorki, serdecznie polecam. Bardzo ważny dla kobiet problem nie rzadko wstydliwy, przekazany w humorystyczny sposób, pozdrawiam was serdecznie Anna z Olsztyna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam czy ktoś ma do odsprzedania dwa bilety niestety spóżniłam się z kupnem a chciałam zrobić prezent bliskiej osobie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupię bilety na Klimakterium 2.10.10, obojętnie który spektakl

zainteresowanych proszę o kontakt na maila harq@gazeta.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam do sprzedania 8 biletów na Klimakterium po 60 zł (bilety normlnie kosztowały 80 zł)

Mam do sprzedania 8 biletów na spektakl Klimakterium na godzinę 16-tą po 60 zł (bilety kosztowały 80 zł)
tel. 794389326
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam do sprzedania 8 biletów na Klimakterium po 60 zł (bilety normlnie kosztowały 80 zł)

Mam do sprzedania 8 biletów na spektakl Klimakterium na 2 października 2010 r. na godzinę 16-tą po 60 zł (bilety kosztowały 80 zł). Zapraszam do kupna. Ilość kupowanych biletów dowolna. tel. 794389326
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chciałabym odkupić dwa bilety, ale nie mogę się do ciebie dodzwonić;)
proszę o tel. dzwoniłam o godz. 21,20;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super

Byłam już 2 razy i zastanawiam się czy nie iść jeszcze trzeci raz. Polecam to każdej kobiecie i to w każdym wieku. BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

jeszcze przed klim;-)

byłam
zobaczyłam
płakałam i śmiałam się..
lubego za rękę trzymałam i grosika nie żałowałam..
Panie B. (Boże) daj mi siłę bym kiedyś potrafiła z uśmiechem powiedzieć "klimakterium ...i już :-)"
Pozdrawiam!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

swietny

Klimakterium jest świetne, zdrowo się usmialam, muzyka tez ok. I wcale nie trzeba byc w okresie "okołoklimakteryjnym" zeby docenic ten fantastyczny spektakl.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ubaw do lez

Mialam okazje obejrzec "Klimakterium ... i juz" w Brampton (Kanada). Odsada swietna, wykonanie super, a same teksty nie do pobicia. Szkoda, ze tak rzadko mamy okazje ogladac przedstawienia wartosciowe i do tego jeszcze tak zabawne.
Opinia jednej z osob okreslajacych przedstawienie jako "malomiasteczkowe" jest co najmniej niestosowna i smieszna (delikatnie mowiac!). Po cholere bylo sie pchac i zajmowac miejsce komus kto potrafilby docenic walory przedstawienia i smiac sie do lez. Ale zaraz... przeciez to takie malomiasteczkowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

BILETY

Bardzo ubolewam nad tym ,że nie ma już biletów. Może ktoś chce odsprzedać cztery bilety? Byłabym ogromnie wdzięczna.Kontakt mailowy iwazaw@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przedstawienie z pewnością fajne, ale nie róbcie takiego halo z klimakterium

Przeszłam, może trochę bardziej zmęczona się kobieta czuje plus cykle krótsze,

natomiast jeśli będziecie aktywne i zdrowo się odżywiać, nie odczujecie

dolegliwości ( np.jak my z przyjaciółkami: dwa razy basen w tygodniu, w weekendy marszobiegi, odstawienie cukru z diety, dużo pić wody).

Polski są informowane od młodości o klimakterium jak o czymś negatywnym,
a tymczasem gdy byłam młoda, miałam niestabilne emocje i rozchwiane hormony.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

CENY

podobno w Warszawie ceny biletów są niższe, bo tam same sławy grają, podobno tylko na "prowincji" windują" ceny do nieprzytomności
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak, na gdańskiej prowincji ciulu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie wiem

jeżeli chodzi o całokształt to sztuka warta obejrzenia, ale niestety jeżeli chodzi o obsadę to były inne aktorki niż podano....duże rozczarowanie że nie poinformowano o tym wcześniej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie podobalo mi sie

Poszlam na sztuke z nastawieniem ze zobacze rewelacyjne przedstawienie. Szczerze w polowie spektaklu zastanawialam sie czy zostac czy juz wyjsc... nie podobalo mi sie. oczekiwalam czegos zupelnie innego zwlaszcza ze sztuka cieszy sie dobra opinia. Jak dla mnie pomysl dobry ale wykonanie daleko odbiega od idealu. Bylam na sztuce w Zielonej Gorze gdzie panie aktorki na godz 17 nie dojechaly i musialam czekac do 20 na nastepny seans. Sztuka niedopracowana, panie spiewajac razem "krecily sie kazda w swoja strone". zarty (ktore jak domniemam mialy sie wywodzic ze sztuki) znane mi byly duzo wczesniej, jak np"mezczyzni sie rozwijaja do 6 roku zycia pozniej juz tylko rosna". Moim zdaniem jest to duzy nietakt, wykorzystywac takie cytaty i cieszyc sie ze publicnosc sie dobrze bawi. Przed przerwa panie zapraszaly do kupna ich prodktow, szkoda ze od razu nie mowily cen, moze bym sie skusila:) jak dla mnie 4/10. 4 za pomysl. pozdrawiam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Haha

Mam Cie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tez przed klimakterium

Popieram poprzedniczkę w całości tego co napisała. Poszłam na ten występ bo tak głośno o niej od dawna, że chciałam się osobiście o tym przekonać, że warto wydać te 80 zł.(Włocławek 05.12.2010r.) No i oprócz tego co napisała poprzedniczka powyżej od siebie dodam, że w II połowie spektaklu udało mi się zdrzemnąć:)
Jak dla mnie szkoda tych 80 zł. Sztuka warta jest 40 zł. za bilet , nie więcej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

kobiety śmiały się do łez a panowie też

Rewelacja chciałabym iść po raz drugi niestety jeśli już gdzieś się pokaże, że Panie Grają Klimakterium to brak jest miejsc nim zdąży się zadzwonić.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

TRZECI GARNITUR !!!

Nabijanie ludzi w butelkę.Znowu do Gdyni przyjedzie trzeci skład,tego samego dnia 21lutego spektakl jest również grany w Warszawie i Krakowie ale kicha!!!
Byłam ostatnio w Filharmonii w Gdańsku z mężem i wydałam 200zł SZKODA KASY!!
LEPIEJ PÓJŚĆ DO KINA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

kino jest do bani chamstwo grubiaństwo śmierdzący popcorn coca cola bekanie itp a w teatrze pełna kultura, ale Pani widać jej brakuje!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

?

Pani Krystyno to dlaczego nie poszła Pani do kina? Za takie pieniądze obejrzała by Pani ze trzy filmy plus popcorn.
Ludzie sztuka to sztuka nie porównujmy jej do kina gdzie co trzeci film ma ta sama fabułę.
Zanim następnym razem wybierze się Pani do teatru, proszę się zastanowić czy dorosła Pani do obejrzenia spektaklu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sory, ale dla mnie temat klimakterium to nie jest sztuka. Są filmy, którym bliżej do sztuki niż temu przedstawieniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Obsada

Sprawdzajcie dobrze obsadę. Byłam w Gdańsku i okazało się że wymieniane Panie nie grały. Dopier na ich stronce okazało się że w sztuce gra 16 Pań które się wymieniają. Samą sztukę polecam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Absolutne kłamstwo i pomówienie.Może gdzieś w Polsce tak jest, ale w Trójmieście od 2007 roku zawsze grają te aktorki,które miały grać.
Proszę sprawdzić w najbliższy poniedziałek i skonfrontować to z materiałami organizatora, a nie mediów, które wypisują bzdury.
W poniedziałek 14 października 2013 r zgodnie z planem miały zagrać i zagrają;
Elzbieta Jodłowska,Grażyna Zielińska,Ewa Złotowska i Elżbieta Jarosik.
Absolutnie topowy skład "KLIMAKTERIUM". W Trójmieści zagrano blisko 40 spektakli a w obsadzie tylko 2-3 razy nastąpiła zmiana jednej z aktorek i to z powodu choroby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

NIE POLECAMY!!!

BYŁYŚMY Z SIOSTRĄ NA KLIMAKTERIUM W GDAŃSKU I .... I NIC ANI RAZU SIĘ NIE ZAŚMIAŁAM, MIERNA GRA AKTOREK, A AUTORKA PANI JODŁOWSKA SIĘ NIE WYSILIŁA MIERNE DIALOGI NO I BRAK WENY TWÓRCZEJ (stare przeboje i częstochowskie rymy nowych tekstów ,MAM PRAWO TAK PISAĆ BO BYŁAM NA ORGINALNYM SPEKTAKLU W KANADZIE TYT."MENOPAUZA" POLSKA WERSJA TO MARNA PODRÓBKA !!! I ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

iść się leczyć, jak masz kase mieszkaj i chodź tam a nie psuj opinii innym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

ORYGINALNY!!!!!!!!

może i byłaś na orginalnym ale nie na ORYGINALNYM - polecam słownik ortograficzny
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

?

Jest Pani jedna z niewielu osób, którym się nie podobała sztuka. Zadziwiające, że aż nieprawdopodobne.Skoro docenia Pani tak sztukę w Kanadzie nie niepotrzebnie traci Pani czas na sztukę Polską. Zapraszam ponownie do Kanady...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ewo z Gdyni myślę, ze jesteś pusta jak wydmuszka i tyle
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ciesz sie Ewo brak inteligencji może odziedziczyłyście po matce blondynce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelcja.

Sztuka rewelacyjna, aktorki pełne wigoru, humoru. Dawno się tak nie naśmiałam.Chylę nisko głowę przed ilością tekstu do nauczenia przez każdą z aktorek.Miłe wspomnienia na długo. Ale i mankament. Nie dla wykonawczyń ale dla ...no właśnie. Organizatorów. Nie udało mi się wykupić pierwszych miejsc i za sporą kasę tj. 75 zł od osoby i widziałam scenę z boku. Umniejszało to odbiorowi sztuki. Ale cóż.....Następnym razem albo oglądalność vis a vis albo wcale.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

zachwycenie

super,super dawno się już tak nie ubawiłam - byłam wczoraj w Swidnicy na spektaklu W S P A N I A Ł Y - D Z I Ę K U J Ę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rewelacja

Spektakl jest z*******y :) Dużo śmiechu i kawał dobrej zabawy :) Polecam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

SPRZEDAM BILETY!!!

Witam!
Mam do sprzedania 4 bilety na klimakterium, na 11 kwietnia(poniedz) godz 17.
Więcej informacji tel 600 065 557
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nędza!!!

Nie wiem co Wam się tam podobało! Baaardzo płytki poziom dowcipu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

?

Pani Marto spektakl musi być tak skonstruowany aby był zrozumiały dla całej widowni.Jest to naturalne odzwierciedlenie marketingu medialnego w społeczeństwie.Jeżeli nie śmieszył Pani taki spektakl to jest Pani bardzo smutna osobą o nudnym życiu, albo bardzo młoda osobą, dla której pewne rzeczy są jeszcze niezrozumiałe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wiesz Dziennikarko, ja byłam w grupie około 50 osob z pracy i nie podobało się kilku paniom w wieku średnim. Myślę, że to z powodu braku dystansu do siebie i nieumiejętności pośmiania się z własnych przywar i własnej osoby. Wielu z nas umie śmiać się a raczej naśmiewać z innych osób, a sami o sobie nabieramy wodę w usta...
W każdym razie żałuję, że bilety wyprzedane, bo chciałam wysłac na ten spektakl rodziców. A moze ktoś ma bilety na zbyciu na październik ?: Piszcie ksantypa@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

na nie!!

Nie podobało mi się.Poziom dowcipu na poziomie taniego kabaretu!! I te reklamy czyli zachęty do kupna płyt , faruszków!!Cena biletu nie adekwatnani do poziomu przedstawienia - tandetny kabaret. nie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

mał najwyraźniej przechodzisz klimakterium właśnie.
Mi się podobało i to bardzo, zwłaszcza akt pierwszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

beznadziejny kabaret za takie pieniądze!!

mi też się nie podobało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Polecam!!!

Super spektakl :) Polecam wszystkim :) Ubawicie się po pachy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

klimakterium w Bielsku

Na klimakterium jechałam smutna z powodu dużych problemów rodzinnych.
Przez prawie dwie godziny zapomniałam o cierpieniu. Mam już trochę lat, ale nigdy
nie pośmiałam się tak bardzo z żadnej komedii. Aktorki wspaniałe o pięknych głosach.Gratulacje, że mamy taki spektakl. Dziękuję za chwilę wspaniałej rozrywki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupię dwa bilety na Klimakterium na 10 października, może ktoś posiada?
Kontakt anna.ziba@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupię

Kupię dwa bilety na klimakterium na 10 październia w Gdyni
Proszę o kontakt
anna.ziba@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

kupie 3 bilety na 10.10.2011 na 20.15

kupie 3 bilety na 10.10.2011 na 20.15 na Klimakterium
Kontakt:kasia_m7@tlen.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

IDĘ JESZCZE RAZ!!!

CZY KTOŚ WIE JAKA BĘDZIE OBSADA W LUTYM W GDAŃSKU?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest napisane na początku strony!!!

Obsada:
Iga Cembrzyńska
Elżbieta Jodłowska
Krystyna Sienkiewicz
oraz na zmianę: Ewa Szykulska lub Grażyna Zielińska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

CHYBA SIĘ ROZCZARUJECIE!!!

Na Pewno nie będzie taka obsada,nigdy takiej nie było!! Nie będzie pani Szykulskiej,pani Cembrzyńskiej ani pani Sienkiewicz, NABIJANIE LUDZI W BUTELKĘ!!
Przyjedzie drugi garnitur i mało znane aktorki ORGANIZATOR wypisuje bzdury na stronie, żeby sprzedać bilety.Powinni tego zakazać albo zwrócić kasę za bilety,byłam ostatnio w Gdyni i wiem co pisze!! NIE POLECAM!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam

Oglądałam spektakl w tym wykonaniu w Teatrze w Koszalinie i tez bilety 100 i 90 zł.Wykonanie prześwietne,szczęka bolała mnie od śmiechu.Kupiłam płytę i jak mam chandrę to sobie puszczam piosenki i nucę.
Chciałabym obejrzeć Andropauzę,ale po przeczytaniu opinii zrezygnowałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam

ale w wykonaniu

Iga Cembrzyńska
Elżbieta Jodłowska
Krystyna Sienkiewicz
Grażyna Zielińska
Panie były BOMBOWE I WSPANIAŁE !!!!!!!Za co IM DZIĘKUJĘ
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystkie AKTORKI są SUPER! Cała dwunastka! A nie tylko te cztery !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pOLECAM

Dodam,że było dużo panów i młodzieży,oni też rechotali na całego.
Gdyby nie "kasa" to poszłabym jeszcze raz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

polecam

oglądałam spektakl w Szczawnie zdroju - kapitalny, zagrany profesjonalnie z humorem. Polecam starszym i młodszym. Miło spędzony czas. Zycie pisze najlepsze scenariusze - dziękuję autorom i odtwórczyniom. Wybiorę się jeszcze raz i zabiorę ze sobą znajomych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szkoda, zejuż teraz nie jeżdżą z pierwszą obsadą. Zdecydowanie wolałam Panią Sienkiewicz niż Złotowską.
Tak czy inaczej, spektakl jest świetny- warto się wybrać. Wiek i płeć mimo tytułu nie mają znaczenia;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Rozumiem, że niektórym mogło się podobać. Ja niestety należę do mniejszości, której się nie podobało. Dowcipy znane i oklepane. Brak jakiegoś konkretnego scenariusza. Te piosenki i skecze poprzeplatane bez jakiegoś schematu, chaotycznie.
Szkoda mi tych 80 zł, bo za te pieniądze można pójść dwa razy do opery, albo do filharmonii ale na koncert.
Jak dla mnie użycie słowa "kultura" w odniesieniu do tego spektaklu to spore nadużycie. To było coś w rodzaju kabaretu, ale marnego, bo dowcipy odgrzewane.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

zgadzam się w 100% Ja powiedziałabym, że momentami nudziłam się. Z resztą mojej mamie też się nie podobało...buuuuuuuuuuu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BRAWO ......

BYŁAM NA SPEKTAKLU PO RAZ TRZECI. W PŁOCKU, KUTNIE I WCZORAJ W GOSTYNINIE. SUPER SPRAWA, WARTO- POLECAM RÓWNIEŻ MĘŻCZYZNOM..
dziękuję artystkom i bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam........
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

super!!!!!!!

GORĄCO POLECAM!Byłam wraz z mężem na spektaklu w Koninie 24.03;obydwoje bawilismy się wyśmienicie.Nie sądzę,aby cena za bilety była wygórowana,artystki wspaniałe,zabawa przednia.Wybieram się teraz z przyjaciółkami na przedstawienie w kwietniu do Capitolu(ciekawa jestem gry innych aktorek).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

swietne

Naprawdę świetny tekst i bardzo dobrze zagrany. zabierajcie kobiety mamy i babcie na czystą rozrywkę i ożywczy śmiech. Polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z klimakterium robi się potwora

a tymczasem wiele kobiet przechodzi ten czas bez trudu, wystarczy trochę

wysiłku fizycznego, lekka dieta i optymizm

i naprawdę nie ma szału
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

jeszcze młoda, nie tylko dusza

Pani chyba nie zrozumiała, że to nie opowieść na faktach, tylko - przedstawienie, spektakl, który za pomocą groteski i przerysowania ma pokazać temat, skłonić do zdystansowania się do zmian zachodzących w ciele człowieka gdy to się starzeje podczas gdy dusza - niezmiennie młoda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Filharmonii

Dlaczego miasto dotuje instytucję która nie wykonuje swojej misji.a dotacja jest duża!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ceny dla Celebrytow

Mimo najszczerszych chęci wyjścia z domu i zobaczenia czegoś wartościowego to ceny spektakli i innych kulturalnych imprez przekraczają dopuszczalny budżet większości kobiet .Skazane jesteśmy na beznadziejna telewizję lub śmieciowe ,tandetne formy spędzania wolnego czasu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nudne kobiety

Nudne kobiety
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

REWELACJA

Byłam na spektaklu 2 razy w Gdyni.Gratulacje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rewelacja!!!

Wlamanie wczoraj grano "Klimakterium" w Hamburgu. Nie pamiętam kiedy sie tak usmialam. Obsada była troszkę inna niż ta, która ma być w Gdyni ale to zapewne nic nie zmienia. Pamelka, w role której wciela sie Pani Ela, to dla mnie w tej sztuce nr 1!!!!
Gorąco polecam wszystkim paniom i ich mężom. Ja przynajmniej wiem co mnie czeka :))))
Właśnie weszłam na ta stronę by kupić dla mamy bilet.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam wszystkim!

Spektakl fantastyczny!!! Ja miałam szczęście oglądać na scenie aktorki: Sienkiewicz, Jodłowską, Zielińską, Szykulską (dobrych kilka lat temu w Teatrze Muzycznym w Gdyni). Śmiali się do łez wszyscy - kobiety i mężczyźni, starsi i młodsi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

gena

byłam na Klimaktrerium w zeszłym roku. I...jak dla mnie- muszę poczekać, zestarzeć się....Ja nie uśmiałam się. A poczucie humoru mam niezłe. Po prostu jestem za młoda. To chyba dla Pań 49+ Dodam, że byłam z mamą czyli 2 pokolenia (35 i 65)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

REWELACJA!!!

Jeśli komuś się nie podoba "Klimakterium" znaczy że nie był albo nikogo nie obrażając nie zrozumiał. Jednak sztuka nie jest dla wszystkich ale na szczęście dla większości. Byłam trzy razy, chciałam iść ale biletów brak :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

To nie jest smieszne

Co takiego smiesznego jest w kobiecie w wieku przekwitania? To sa same problemy:ze zdrowiem, z poczuciem,ze przed nami juz tylko starosc, walka z wlasnym cialem i przemijajacymi sladami urody. Do tego zmiany w charakterze na gorszy z powodu zmian hormonalnych (kilka bab w biurze w tym samym wieku to tykajace bomby). Nie wybiore sie więc.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

kociokwik

Od godziny szukam obsady aktorskiej w teatrze muzycznym w Gdyni dla spektaklu 24 lutego. Bezskutecznie. To jakaś paranoja, żeby z tak prostymi sprawami był taki problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stare babcie

Żenada stare 67-70 letnie baby które są przynajmniej 15 lat po tej "dolegliwości" Znajomi mówili że na widowni średnia wieku 65 lat.... nie wybieram się na babcie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

wstydź się Olu !

Jak Ty możesz się tak wyrażać o Starszych Kobietach !Wstydź się - Ty na pewno tez kiedyś będziesz "Starą Babą" !!! Z tym brakiem szacunku Ty już jesteś Starą Zrzędzącą Babą. Gdybyś poszła na spektakl zobaczyłabyś jak te "stare baby" ,zarówno Te na scenie jak i na widowni potrafią się bawić i dyskutować o sprawach które Ciebie Młoda Królowo-Ślicznotko niestety nie ominą !!! Mam tylko nadzieję, iz takich osób jak Ty jest niewiele, bo inaczej to byłaby smutna rzeczywistość.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Klimakterium... i juz

Wczoraj tz, 23 listopada, 2014 roku w Sztokholmie odbyl sie spektakl "Klimakterium i juz", przedstawiony przez fantastyczna grupe aktorska, ktora prócz radosci,smiechu , powagi i chwili do refleksji dala przezycie, jakie dawno niepamietam! Dziekuje serdecznie uroczym,profesjonalnym aktorkom, producentowi oraz calej obsludze z to wyjatkowe spotkanie, ktore w zimny sztokholmski wieczor potrafilo dac tyle ciepla!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Świetny spektakl. Mam 31 lat i mnie podobało się bardzo, zaś dwóm moim koleżankom po 40-stce nie za bardzo. Chyba zabrakło im dystansu do siebie? W każdym razie cała sala się śmiała.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ubaw po pachy,polecam,nawet moj chlopak poplakal sie ze smiechu,brawa dla aktorek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

KLIMAKTERIUM 2

22 marca byłam w teatrze CAPITOL na Klimakterium 2
SUPER , 3 godziny fantastycznej zabawy , Pani Jodłowska, Zielińska, Sienkiewicz cudownie zagrane postacie , POLECAM WSZYTKIM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Części klimakterium

Czy ktoś może orientuje się czy klimakterium 2 jest kontynuacją klimakterium 1?? czy może to ta sama sztuka z nowym tytułem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klimakterium 2

świetny spektakl, wspaniała gra aktorek żałuję że przegapiłam pierwszą część polecam wszystkim na poprawę humoru .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

nie idę

mam za dużą emeryturę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Spektakl w Gdańsku, ktoś wie co to były za aktorki

Które były dziś w obsadzie. (mam na myśli te dwie blondynki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

KUTNO 28 MARCA 2019

świetny spektakl dawno się tak nie uśmiałam za tydzięń druga część dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

petarda polecam!!!

Naprawdę świetna rozrywka dla małżeństw po 40-tce
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

to nudne

ciągle mają to samo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sprzedam 2 bilety

klimakterium... i już
środa,
27 października 2021 17:00
Gdańsk Filharmonia Bałtycka
Bilet Wstępu Parter/2/5 130,00 PLN
Bilet Wstępu Parter/2/6 130,00 PLN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klimakterium

Słabe słabe i jeszcze raz słabe ani śmieszne ani wesołe , chyba że ma się z 60 -70 lat, i te hordy nauczycielek na sali (kto wie o czym mowa tej czai co to za towarzystwo) nie wspomnę o kobiecym szowinizmie który wyczuwa cały czas, masakra, nie dziwie się że sala 1/2 pusta, reszta nauczycielki 90 % przestrzegam ,
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Liczyłam na więcej

Spektakl nudnawy, mam wrażenie, że gdzieś po drodze zatarta została granica dobrego smaku, niby groteskowo a jednak w odbiorze poniżające chwilami traktowanie samych kobiet w pewnym wieku...Ileż można śmiać się z uderzeń gorąca czy z nietrzymania moczu...? Gra aktorska też nie zachwyciła, tylko p.Katarzyna Żak miała w sobie entuzjazm, reszta aktorek jakby sama znudzona już tym spektaklem. Generalnie nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kultura

Kosmici (5 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Kosmici . Kosmici na podstawie sztuki Marii Wojtyszko Dla widzów od 9...

Wszystko w rodzinie (9 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Wszystko w rodzinie . WSZYSTKO W RODZINIE Doktor Mortimore w skupieniu...

Dwie połówki pomarańczy (11 odpowiedzi)

Opinie do spektaklu: Dwie połówki pomarańczy . Teatr Capitol w Warszawie Dwie połówki...

do góry