Widok

Klimatyzacja

ZTM Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś jest mi wstanie wyjaśnić dlaczego w większości autobusów i tramwajów, które posiadają klimatyzację nie jest ona włączona i używana tak jak to robi każdy normalny człowiek posiadający klime? Nie wiem czy to sie nadaje do zgloszenia, ale jest to strasznie denerwujące, nie wspominając o zapachach związanych z duchata w pelnym autobusie w godzinach szczytu. Kto odpowiada za to klime?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pasażer podduszony to pasażer spokojniejszy:) Takich się lepiej wozi:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdy na dworzu skwar w tramwaju ścisk to klimy nie włączy bo nie ma 25 stopni na dworzu ale o 7 rano gdy na dworzu 17 stopni to takiego problemu nie mają. Nie ogarniam tej chorej logiki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj kurs z Jelitkowa, 227, ok. godz. 11-tej. Autobus z włączoną klimatyzacją, ale po postoju śmierdzący papierosami. Czy na czas postoju kierowca nie powinien opuścić autobusu i na powietrzu , w pięknych okolicznościach przyrody, wypalić nawet pół paczki...Nie chcę wąchać cudzych wyziewów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umyj w końcu żeby,to nie będziesz musiał wąchać wyziewow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Morena

Wzgórze Hoplity (5 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Kartuskiej i Myśliwskiej - w dobrze skomunikowanym miejscu, w...

Gdansk -Gdzie warto kupic ? (71 odpowiedzi)

Witam ! Jestesmy w trakcie szukania mieszkania 2-3 pok. Chciałem się poradzić gdzie wg. Was warto...

Prośba o pomoc gdzie warto mieszkać - zakupić mieszkanie, szereg. (25 odpowiedzi)

Jak w temacie prośba o pomoc dla ludzi z 3 miasta . Chce przeprowadzić sie do trójmiasta . i...

do góry